Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandım

A Spor'da yayınlanan spor programında Hıncal Uluç, haftanın maçlarını ve süper ligdeki şampiyonluk yarışını değerlendirdi.

GÜNDEM 14.05.2019, 23:04 16.05.2019, 13:14 kartalbakışı.com
551

Hıncal Uluç, Galatasaray'ın son 2 haftada hakemlerle kazandığını ve Galatasaraylı olmaktan utandığını söyledi. Uluç'un flaş açıklamalarını videodan izleyebilirsiniz...

Yorumlar (4)
Kartal 2 yıl önce
Helal be Hıncal bu yaşta ormandan delikanlısı tabi bu liste GS şampiyon olur adamların yazarları bile delikanlı birde Beşiktaş başkanına yazarlarına bakın hocası hakeza topçusu yine öyle bu kulübün bu ligde ödü kopuyor adeta korkudan yıllardır topçusu sahada gelen giden hocaları saha kenarında seba dan beri gelen yönetimleri kulübün basinda şampiyon olmak istemiyor niye mi korkaklık Beşiktaş da hastalık olmuş yazarı GS nin şu iki maçını yazamıyor ulan ülke spor medyası Fatihe karı olmuş hayret.
Kartal 2 yıl önce
Hıncal sana bravo be demek ki şerefli haysiyetli ahlaklı GS lise varmış köşelerde utanan GS li kalmış helal be vAllahi gözlerim yaşardı son zamanlarda çok az rastladığımız şeyler bunlar alın şampiyonluk sizin olsun GS camiası şeref ahlak haysiyetli bu kadar ucuz değil sizi bu halde şampiyon yapan kurum ve kişilerde en az sizin kadar şerefsiz Fatih sana bu hal yakışıyor yıllardır her şampiyonluğunda bir şeyler var ülkeyi bilmem ama seni ve bir çok yoneticini nasıl hatırlayacağımız biliyorum artık şerefli GS gerçi sizi bunlar bile utandiramaz şeref nedir sizin için onur nedir ki abi ülkede ne kadar şerefli varmış be.
ziya kaya 2 yıl önce
ankarada 8-0 alıp şampiyon olduğunuz seneki kupa çok mu yakışıyor müzenize yazık yazık ben böyle ligin içine .......
Ne ilki 2 yıl önce
Ne ilki be, ne ilki, utanmaz, kaç çalıntı şampiyonluk var o müzede, şov yapma.