UEFA Beşiktaş'tan özür diledi

UEFA, temsilcimiz Beşiktaş'ın Liverpool'u penaltı atışları sonucunda elediği maç hakkında yaptığı "seyirci rekoru" açıklamasında değişikliğe gitti ve özür diledi.

GÜNDEM 27.02.2015, 17:10
3088
UEFA Beşiktaş'tan özür diledi

Beşiktaş'ın Liverpool'u penaltı atışları sonucunda elediği maç hakkında yaptığı "seyirci rekoru" açıklamasında değişikliğe gitti ve özür diledi.

UEFA'nın internet sitesinde yer alan ilk haberde, 63 bin 324 biletli seyircinin izlediği Beşiktaş - Liverpool maçınınUEFA Avrupa Ligi taraftar rekoru olduğu ifade edilmişti.

Ancak UEFA, daha sonra bu hatalı açıklamasını düzeltmek adına mikroblog sitesi twitter üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu ve mevcut haberde yapılan hata için özür dileyerek aynı müsabaka için "en kalabalık ikinci maç" ifadesini kullandı.


İŞTE UEFA'NIN ÖZÜR MESAJI!

"Akşam yaşanan faciadan dolayı özür dileriz, bir hata olmuş. Beşiktaş-Liverpool maçı aslında en kalabalık ikinci müsabaka. En kalabalık karşılaşma 2011-12 tarihinde oynanan Manchester United-Ajax mücadelesi"

Yorumlar (1)
3-5-2 6 yıl önce
yanlışsam düzeltin de maçta 63bin biletli + kombine sahipleri de vardı..? yani izleyen sayısı 80bin olarak değerlendirilmeyecek mi?