Türkiyenin en büyük kulübü Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni transferi Matej Mitrovic, BJK TV'ye açıklamalar yaptı.

GÜNDEM 06.01.2017, 13:57 06.01.2017, 14:00 kartalbakışı.com
854
Türkiyenin en büyük kulübü Beşiktaş
-Mitrovic'in başlıca açıklamaları şöyle:
Mitrovic, “Menajerimle teklif geldiğinde oturup konuştuk. Büyük bir takımdan teklif geliyor. Türkiye’nin en büyük kulübü Beşiktaş. Oturup konuştuk. Türkiye’nin en büyük kulübüne imza atmaya geldim. Zaten kendi kariyerim açısından da Beşiktaş’ta kendimi kanıtlayıp şampiyonluklarla daha ileriye götürmek istiyorum. En büyük hedefimdi zaten büyük bir takımda oynamak ve hedeflere ulaşmak" dedi.

Genç savunma oyuncusu, "Sahada her şeyimi göstereceğim, neler yapabileceğimi göstereceğim. Oyunda, sahada agresif taraflarımı göstereceğim. Agresif ve iyi oyunla kendimi göstereceğim" diye konuştu.

-Taraftarlar dünyanın en iyisi

Hırvat oyuncu, "Stadı gördüm. Taraftarlar dünyanın en iyi taraftarı. Sabırsızlıkla bekliyorum, sahaya inip kendimi taraftara göstermek için. Avrupa’da geldiğim takımla bir tecrübe edindim. Beşiktaş’ta da inşallah daha ileriye gideceğiz. Beşiktaş’ta çok büyük isimlerin yanında yer alacağım. Onlarla birlikte kariyerimizi en üst seviyeye taşıyacağız" ifadesini kullandı.
Yorumlar (1)
Strauss 4 yıl önce
Bizim bu stoperlerden çektiğimiz nedir arkadaş al rakitsky iVe vida yı mitroviç ve Marcello yedek olmalı 5 sene kafan rahat olsun