Tur İçin Beşiktaş'ı Daha Şanslı Görüyorum

BEŞİKTAŞ Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, tur için Beşiktaş'ı daha şanslı gördüğünü söyledi.

Tur İçin Beşiktaş'ı Daha Şanslı Görüyorum

BEŞİKTAŞ Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, tur için Beşiktaş'ı daha şanslı gördüğünü söyledi.


Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu kura çekiminde Arsenal ile eşleşmesini değerlendiren siyah beyazlı kulübün ikinci başkanı Çebi, "Seri başı olan ve seri başı olmayan 5'er takım içindeki en güçlü iki takım karşı karşıya gelecek. Tur için Beşiktaş'ı daha şanslı görüyorum" dedi.


Beşiktaş Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları ise zor bir eşleşme olduğunu belirterek, "Şampiyonlar Ligi'ne gitmek istiyorsak bu tür zor takımlarla maç yapmamız gerekiyor. Arsenal'ın çıkmamasını isterdik tabii ki ama yapacak bir şey yok. İnşallah kazanarak Şampiyonlar Ligi'ne gideriz. Transfer politikamız daha önceden belirlenmiştir ve bu doğrultuda devam ediyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
öhö
öhö - 5 yıl Önce

işte adam bu...wenger gibi konuştu ,cesarete bak helal başkan.adım attırmayın şu ingiliz piçlerine...ah özen ferdi ve almeda'dan en az 20 milyon eura kaybettirdin bize....

erhan
erhan - 5 yıl Önce

ALLAH aşkına artık transfer sözü duymaktan gına geldi alamıyoz deyin bitsin gitsin artık

mesutb
mesutb - 5 yıl Önce

ya bi boş boş konuşmayın şanslar eşit falan deyin bari

antiÇEBİ
antiÇEBİ - 5 yıl Önce

futboldan bukadar anladığın için beşiktaşı şanslı görmen normall.. anlat anlat heyecanlı oluyor.. demba ba 3 tane atar yine hertürlü :)))

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 5 yıl Önce

COK KONUSMAYIN ADAM GIBI IKI TRANSFER DAHA YAPIN... NOKTA

deniz
deniz - 5 yıl Önce

beşiktaşın önce bu küçük düşünen yöneticilerden kurtulması lazım.. adam ronaldinhoyu alınca büyük iş yapacağını sanıyor zavallı.. biz nerdeyiz sen nerdesin be çebii

asiholigan
asiholigan - 5 yıl Önce

geçen sezon adam gibi 1 transfer yapsaydınız, şu anda gese düşünüyodu arsenali.. sizden hiçbişi olmaz..

kurmaykartal
kurmaykartal - 5 yıl Önce

Arsenal şampiyonlar ligi ayarındaki takımlar içinde bence en zayıf olanı.defansı ağır,orta sahası yumuşak,ileri ucu çok iyi değil.bence bizim umutsuz olmamız değil onların çok ama çok endişeli olması lazım.Beşiktaş gerek fizik gücü gerek oyun sistemi gereği baskılı koşusunu 90 dk.ya yaymasıyla Arsenale çok ama çok ters bir takım.premier ligde bunlara 5 atmayanı dövüyorlardı geçen sene..önüne gelenden fark yediler.çok yumuşak takım çok..ve çok abartılıyor..