Tümer Metin'den imalı paylaşım!

Fenerbahçe'nin 100. yıl şampiyonluğunda kadroda bulunan, şu an Lig TV'deki Maraton programında yorumculuk yapan Tümer Metin, Aziz Yıldırım'ın ağır eleştirileri sonrası kendisine ait sosyal medya hesabından yanıt verdi.

GÜNDEM 19.04.2016, 09:13 19.04.2016, 09:14
2946

 Tümer Metin, instagram hesabından bir 'kıssadan hisse' paylaştı: "Derviş: Suya düşen akrebi kurtarmak ister, elini uzatınca akrep sokar. Derviş tekrar dener, akrep yine sokar. Bunu görenler dayanamaz dervişe: "İyilik yapmak istediğin halde sana verene daha ne diye yardım edersin" der. Dervişin cevabı manidardır: "Akrebin fıtratında sokmak var, benim fıtratımda ise yaratılanı sevmek, merhamet etmek; o fıtratının gereğini yapıyor diye ben niye fıtratımı değiştireyim"

Tümer Metin, paylaştığı resmin altına, "Şu da dursun burda.." yorumunu yaptı.
AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?
"Tümer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te kırmızı kart görüyor. Açıklama yapıyor kendisine göre. Yorumcu oluyorsanız eğitim alacaksınız. Her topa vuran eğitimci olamaz, antrenör olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kuralları uygulamazsanız kaos çıkar. Tümer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te kırmızı kart görüyor. Açıklama yapıyor kendisine göre. Yorumcu oluyorsanız eğitim alacaksınız. Her topa vuran eğitimci olamaz, antrenör olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kuralları uygulamazsanız kaos çıkar"

İşte Tümer Metin'in paylaşımı 
Yorumlar (4)
kartal yürekli 5 yıl önce
besiktasda efsane olacagina sikebahcede rezil oldun kocum.
Fatih 5 yıl önce
Tumer sen bu sene azize cok yardim etmeyw calistin. Cok yalakalik yapyin. Hemen her pozisyonda cakarvari ters kinustun. Konu Besiktas olunca abuk sabik kararlarin arkasinda durdun. Aziz az bile soyledi sana cahil herif
kartal yürekli 5 yıl önce
tümer Adam olsaydin ekmek yedigin besiktasa ihanet etmezdin. sikebahceye giderek resmen satin bizi. simdi Aziz seni satiyor. köpek köpegi görünce havlarmis dostummmm
daarkeagle 5 yıl önce
aziz tümere az bile söylemiş. müstehak bunun gibi adamlara az kollamadı kendince azizi. tümer denen adam kaypağın teki daha ne denebilir.