Transferler gelecek!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, “Türkiye’nin en iyi hocalarından birini getirdik. Birkaç isimle kadroyu takviye edeceğiz. Vodafone Arena da gücümüze güç katacak. 6 sezonluk şampiyonluk hasretini bitirmek istiyoruz” dedi.

GÜNDEM 18.06.2015, 03:38
3988
Transferler gelecek!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, gelecek sezona ilişkin iddialı açıklamalarda bulundu.

 

Öncelikle Şenol Güneş’in takımın başına getirilmesini değerlendiren Albayrak, “Şenol hoca Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli teknik adamlardan birisi. Gerek karakteri gerekse de duruşu tartışılmayacak bir hoca. Geldiği günden beri takımla ilgili her şeyle bizzat ilgileniyor. Farkını hissettiriyor. Bu fark zamanla daha da belirgin hale gelecek” diye konuştu.

 

ÇALIŞMALAR HIZLA SÜRÜYOR

 

Transfer çalışmalarına da değinen deneyimli yönetici, “Zaten elimizde iyi bir kadromuz var. Bunun üstüne yapacağımız birkaç takviye ile daha da güçleneceğiz” dedi.

Takım için son derece önemli mesai harcayan isimlerden olan Albayrak, Vodafone Arena için de konuştu. “Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bu sezon evimize geçeceğiz. Gücümüze güç katacağız. 6 sezondur süren şampiyonluk hasretine son vermek istiyoruz” dedi.

 

Cihan ÖZCAN- BUGÜN GAZETESİ

Yorumlar (26)
ahmet aç 6 yıl önce
ya bu tipi gördüğüm zaman beşiktaş'tan soğuyorum.
fatih 6 yıl önce
zaten şampiyonluk gelmezse seneye alayınız gidecek bu sene son seneniz
Ercan 6 yıl önce
Bu Baskan ve yonetimin kredisi coktan bitti. Bu nedenle gecen sene taraftar maca cok az gitti. Bunlar varken kesinlikle Besiktas Sampiyon olamaz. Kongreyi bekliyoruz,fakat onumuzdeki yilda cope gitti. 3. luk yine garanti.
iranlı 6 yıl önce
Emin misin...yoksa yine sallıyormusun. Biliyorsun değilmi, geçen sezon şampiyon biz olacağız demiştin sonra 2.bile olamadık.yani sözlerin pek inandırıcı gelmiyor taraftara.
beyaz yalan 6 yıl önce
ramazan günü oruç agız günaha sokmayın adamı hepiniz istifa edin yalanlarınızdan başarısızlık ve becerisizliginizden sahip çıkamamanızdan bıktık defolun istifaaa ne yapsanızda bu sezon federasyon hakemler feneve 4. yıldızı takar sende yalanlara devammı edeceksiniz istifaaa edinnnn
asi kartal 6 yıl önce
babalarının parasıyla zengin olup bu görevlere geliyprlar hayatında hiç bir işi becereyemeyip tek bildikleri şey para yemek olan bu insanlar tez zamaanda siktir edilmeli
kartal 6 yıl önce
bu yönetim gitmeden şampiyonluk gelmez çünkü vizyon yok renklilere aşk var
asiholigan 6 yıl önce
bu adam futboldan analıyorsa, ben bu takımı tutmayı en sonunda bırakıcam. 1-2 transferle kadroyu güçlendirecekmiş, senin bu kadron la bi cacık olmaz efendi, madem yönetemiyorsunuz defolun artık .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın