Transferler gelecek!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, “Türkiye’nin en iyi hocalarından birini getirdik. Birkaç isimle kadroyu takviye edeceğiz. Vodafone Arena da gücümüze güç katacak. 6 sezonluk şampiyonluk hasretini bitirmek istiyoruz” dedi.

Transferler gelecek!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, gelecek sezona ilişkin iddialı açıklamalarda bulundu.

 

Öncelikle Şenol Güneş’in takımın başına getirilmesini değerlendiren Albayrak, “Şenol hoca Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli teknik adamlardan birisi. Gerek karakteri gerekse de duruşu tartışılmayacak bir hoca. Geldiği günden beri takımla ilgili her şeyle bizzat ilgileniyor. Farkını hissettiriyor. Bu fark zamanla daha da belirgin hale gelecek” diye konuştu.

 

ÇALIŞMALAR HIZLA SÜRÜYOR

 

Transfer çalışmalarına da değinen deneyimli yönetici, “Zaten elimizde iyi bir kadromuz var. Bunun üstüne yapacağımız birkaç takviye ile daha da güçleneceğiz” dedi.

Takım için son derece önemli mesai harcayan isimlerden olan Albayrak, Vodafone Arena için de konuştu. “Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bu sezon evimize geçeceğiz. Gücümüze güç katacağız. 6 sezondur süren şampiyonluk hasretine son vermek istiyoruz” dedi.

 

Cihan ÖZCAN- BUGÜN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet aç
ahmet aç - 3 yıl Önce

ya bu tipi gördüğüm zaman beşiktaş'tan soğuyorum.

fatih
fatih - 3 yıl Önce

zaten şampiyonluk gelmezse seneye alayınız gidecek bu sene son seneniz

Ercan
Ercan - 3 yıl Önce

Bu Baskan ve yonetimin kredisi coktan bitti. Bu nedenle gecen sene taraftar maca cok az gitti. Bunlar varken kesinlikle Besiktas Sampiyon olamaz. Kongreyi bekliyoruz,fakat onumuzdeki yilda cope gitti. 3. luk yine garanti.

iranlı
iranlı - 3 yıl Önce

Emin misin...yoksa yine sallıyormusun. Biliyorsun değilmi, geçen sezon şampiyon biz olacağız demiştin sonra 2.bile olamadık.yani sözlerin pek inandırıcı gelmiyor taraftara.

beyaz yalan
beyaz yalan - 3 yıl Önce

ramazan günü oruç agız günaha sokmayın adamı hepiniz istifa edin yalanlarınızdan başarısızlık ve becerisizliginizden sahip çıkamamanızdan bıktık defolun istifaaa ne yapsanızda bu sezon federasyon hakemler feneve 4. yıldızı takar sende yalanlara devammı edeceksiniz istifaaa edinnnn

asi kartal
asi kartal - 3 yıl Önce

babalarının parasıyla zengin olup bu görevlere geliyprlar hayatında hiç bir işi becereyemeyip tek bildikleri şey para yemek olan bu insanlar tez zamaanda siktir edilmeli

kartal
kartal - 3 yıl Önce

bu yönetim gitmeden şampiyonluk gelmez çünkü vizyon yok renklilere aşk var

asiholigan
asiholigan - 3 yıl Önce

bu adam futboldan analıyorsa, ben bu takımı tutmayı en sonunda bırakıcam. 1-2 transferle kadroyu güçlendirecekmiş, senin bu kadron la bi cacık olmaz efendi, madem yönetemiyorsunuz defolun artık .