''Transferde hatasız''

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman; "Bu yıl transfer sezonunu hatasız geçeceğimizi tahmin ediyoruz" ifadelerini kullandı.

GÜNDEM 30.06.2015, 00:56
1280
''Transferde hatasız''

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, transfer sezonunu hatasız geçmeye çalıştıklarını söyledi.

Orman, basın mensupları ve dizi oyuncularına bir restoranda verdiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, transfer döneminde ketum davranmaya çalıştıklarını belirterek,"Bir işin olmasını istemiyorsanız, söylemeniz lazım. Bir sonraki sezonla alakalı çalışmalara bile şimdiden başlıyoruz. Son senelerde az hata yapıyoruz. Bu sene de inşallah hatasız geçeceğimizi tahmin ediyoruz" dedi.

 Beşiktaş'ın bütün yatırımlarının hızla sürdüğünü kaydeden Fikret Orman, sosyal tesislerle beraber bir yatırım hamlesi içinde olduklarını dile getirdi.


İftar yemeği vesilesiyle uzun zamandır bir arada olamadıkları dostlarla buluşma fırsatı bulduklarını anlatan Orman, "Ben ve arkadaşlarım günde ortalama 18 saat çalışıyoruz. Benim açımdan 20 saati bulduğu oluyor. Bu yemekle dostlarla bir araya geldik, beraber olmak istediğimiz dostlarımızı gördük" ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, daha sonra basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında da Ersan Adem Gülüm'ün Çin'e transferinin şu aşamada zor gözüktüğünü vurguladı.

Orman'ın iftar yemeğinde gazeteciler, dizi oyuncularının yanı sıra kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebiyöneticiler Hakan Özköse, Erdal Torunoğulları ve Yalçın Kaya Yılmaz da yer aldı.

Yorumlar (6)
ahmet a. 6 yıl önce
iftar adı altında seçim çalışması yapıyor. ayıp değil mi bu yaptığı?
fatih 6 yıl önce
3 yıldır o mikrofonda la fontaineden masalllar anlatıyorsun yatırım yatırım yatırım diyip durma her sene yeniden yapılanıyoruz diyorsunuz siz geleli 3 sene oldu halen yeni arayışlar içindesiniz bişeyi belli noktaya getiremiyorsun başkan sen kusura bakma bir takım her sene yeniden yapılanırmı ya o mikrofonda la fontaineden masallar anlatacağına takımın hakkını hakemlere karşı savun bağır artık hakemlere tff ye mhk ye sesin çıksın icraat var ama takımın hakkınıda savun aynı zamanda yoksa bu senede hayal olacak hakkımız yeniyor siz geriden pısırık pısırık bakıyorsunuz olmuyor böyle seneye seçim var feneVde 4. yıldızı takarsa gideceğinizi sizde biliyorsunuz
as 6 yıl önce
kes kes beyaz yalanlar beyaz yalanlar ahhhh şuuuu beyaz yalanlar yuva yapmış bunlarda
Kadir aslan 6 yıl önce
Arkadaşlar birlik olursak Podolski yi Beşiktaş a getirebiliriz Gokhan törenin ınstagram ve twitter ına baskı yapalım Cenk Tosun a benzeyen forvet almanın bi anlamı yok bize Podolski gibi forvet lazım hep beraber baskı yapalım burda birbirimize laf yetiştirmenin bi anlamı yok podolski10 bizi ucurur arenada podolski yi 10 numara ile dusunun
Kadir 6 yıl önce
Podolski10 u vodafone arenada 10 numara ile düşünün ustunde beyaz forma kolunda kırmızı kaptan lik pazubandi birlik olalim Töre nin kankasi Tolgay da oldu gibi ınstagram ve twitter dan baskı yapalım bize gelsin
hatasız kul olmaz 6 yıl önce
Serdal adalı olsa en az bin kişilkk iftar verirdi. Fakiri fukarayı doyururdu. Siz anca show peşinde koşun. Yönetim istifa!