Transfer sürprizi..! Olcay Şahan...

Trabzonspor’la bağlarını koparan tecrübeli futbolcu, 2 yıl önce ayrıldığı Beşiktaş’a dönmek için geri sayıma geçti. Başkan Fikret Orman’la ilk görüşmeyi yapan oyuncunun babası Mustafa Şahan’ın, 1+1 yıllık sözlü anlaşma yaptığı öğrenildi.

GÜNDEM 29.05.2019, 12:31 30.05.2019, 09:57 kartalbakışı.com
3787

Siyah-Beyazlı formayı 2012-17 sezonları arasında giyen Olcay Şahan, 2 yıl önce Trabzonspor’un yolunu tutmuştu. Bordo-Mavililer’deki kariyeri beklediği gibi geçmeyen 32 yaşındaki futbolcu, kulübüyle yollarını ayırdı. Bu gelişmenin ardından deneyimli kanat oyuncusunun, babası aracılığıyla Beşiktaş’la temas kurduğu ortaya çıktı. Kasımpaşa mücadelesinin ardından Olcay’ın babası Mustafa Şahan’la Vodafone Park’ta masaya oturan Fikret Orman’ın, deneyimli isim için sözlü anlaşma yaptığı kaydedildi.

Kesin kararı yeni hoca verecek

Tarafların yıllık ücret konusunda da el sıkıştığı konuşuluyor. Olcay’ın, Beşiktaş’la 1+1 yıllık kontrat imzalayacağı ve senelik 1.1 milyon Euro da ücret alacağı belirtildi. Öte yandan Olcay Şahan’ın sözleşmesinde kur sabitleme maddesi de olacağı ifade edildi. Olcay konusundaki kesin kararın, Kara Kartal’ın yeni hocası tarafından verilmesi, görüş olumlu olursa anlaşmanın resmiyet kazanacağı bildirildi.

Fanatik / Süleyman Hatısaru

Yorumlar (2)
karakartal- 2 yıl önce
al sana bir kaya nerene dayarsan daya ne bu ya gideni geri al neyin aklı bu bunlara çakıl taşımı vereceksin fikret bey araştırma yok skaut ekibin Allahlık ali bey nereye kadar gidecek yok kardeşim beşiktaşa iyice zarar vermeye başladınız bu kulüp ne bunları kaldırır nede bunları hak ediyor arda olcay ne bu ya oldu olacak ferdinand kuntz metin ali feyyaz bunlarıda alın beceriksizler anlaşıldıki sizden bi cacık olmayacak defolun gidin bizde kurtulalım sizde kurtulun nerde eski var beşiktaşta yeteneksizler bu saate kadar eksikler belli anlaşmalar yapilmış olmalıydı dört senedir sağ bek bile alamayan adamlardan ne beklenirki alın eskileri sokun yine kulübü zarara sonuç 4. lük hadi ordan
Kartalsever Angaralı 2 yıl önce
Olcay ın saha içinden ziyade takıma kattığı arkadaşlık ve kardeşlik havası, takım ruhu, kolej heyecanı, başarı için çok gerekli ve bu nedenle makul bir ücretle Olcay takıma geri dönmeli. Başarının bileşenleri içinde; Teknik kapasite, Kondisyon, Zeka vs bir çok unsur içinde en önemlilerden birisi de hiç şüphesiz Psikoloji...