''Transfer Politikamız''

Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mete Vardar, renklerimize bağladığımız Jose Sosa hakkında açıklamalarda bulundu.

''Transfer Politikamız''

“Jose Ernesto Sosa’nın transferinde büyük emekleri bulunan Başkanımız Fikret Orman ve İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi’yi tebrik ederim. Sosa’nın kulüp bütçesini aşmadan takımımıza katkı sağlaayabilecek bir oyuncu olduğunu düşündüğümüz için transferini gerçekleştirmeyi çok istiyorduk. Transfer politikamız iyi oyuncuları doğru bütçelerle takımımıza kazandırmak. Yaz başında Sosa için 13 milyon gibi rakamlar telaffuz ediliyordu. Şimdi ise 3.4 milyon gibi bir rakama transferi yaptık. Teknik heyetimizin çok istediği bir oyuncuydu. Takım bütünlüğüne uyum sağlayacak oyuncular aramıza katmaya çalıştık. Cenk Tosun ve Demba Ba transferlerinde bunu sağladık. Umarım Jose Sosa da takım bütünlüğüne uyum sağlayacaktır. Uyumlu bir takım oluşturduk. Türkiye ve Avrupa’da büyük hedeflerimiz var.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
umut can cabadan
umut can cabadan - 4 yıl Önce

iyi güzel de sağ bek transferi noldu, yoksa ismail devşirilcek mi, inş devşirme olmaz, bıktık başka mevkide oynayan oyuncudan

kartal gürsel
kartal gürsel - 4 yıl Önce

devre arasına kadar sağ beki unutun bu kadar basit buradan çıkan anlam bu biz transferi kapattık diyemiyorlar.kadro derinliği az bu takımın iki sakat iki cezalı pozisyonda kim oynayacak onu merak ediyorm

amma yalan atıyosunuz
amma yalan atıyosunuz - 4 yıl Önce

sosa için 13 istemezler bi kere.iyi furbolcu ama hiç bi takımda tutunamamış

karatar
karatar - 4 yıl Önce

SIYIR DİNLEYEN OLUR ELBET AZ ÖNCE İMKA YA YAPILAN BİLDİRİMDE ENARAMOYA 500000 AVRO FESİH,SEZER İÇİN YILLIK ÜCRETİN 500000 AVROSU ŞİRKETİMİZCE ÖDENECEK YAZIYORDU..SENMİ DOĞRU SÖYLÜYON İMKA MI..KARABÜK BEDAVA İSTEDİ VERMEDİNİZ ENARAMOYU..ÜSTÜNE PARA VERMEK İÇİN YIRTTINIZ KENDİNİZİ ...BARİ ÇIKIP ATMAYIN BU İŞİ İYİ YAPIYOZ DİYE RAKAMLAR ORTADA..

Ugur
Ugur - 4 yıl Önce

Kim bu be, ayni kasap gibi!

O. Erhan Keskin
O. Erhan Keskin - 4 yıl Önce

Hay bunu yönetici yapanın!!!

ybalikci46
ybalikci46 - 4 yıl Önce

Yemin Ediyorum Anlamakta güçlük çekiyorum ben bu YÖNETİM'İ. Sezeri neden verdiklerini halâ anlamış değilim. Sezer gibi adamı afedersiniz de NAH bulur yönetim. Sosa sakatlansa (Allah Göstermesin) natif yok. Ne olacak şimdi. Biliç bir kere bile şans vermedi Sezer'e Yazıklar olsun. F.ORMAN Sezer'i nasıl aldığını bilmeyeniniz yok sanırım. Yazık bu Yönetime Tek yaptıkları Doğrular Cenk,Demba ba hepsi Fasa Fiso.

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

Sag bek yok hala 4aydir sag bek alamayip moldeye kizmislar.siz once kendi basarisizliginizi bir anlatin