Trabzonspor maçını Olimpiyat Stadı'nda oynamayacağız

Beşiktaş Kulübü İletişim’den sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, Süper Lig'de 2 hafta sonra oynayacakları Trabzonspor maçını kesin olarak Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynamayı düşünmediklerini söyledi.

Trabzonspor maçını Olimpiyat Stadı'nda oynamayacağız

Metin Albayrak Cihan Haber Ajansı (Cihan) muhabirine yaptığı açıklama, "Bugün yönetim kurulu toplantısında gündem maddelerinden biri de bu stat meselesiydi. Fakat toplantımızı yarın sabah Yunanistan’ın Asteras takımı ile yapacağımız maç için yapacağımız seyahat nedeniyle iptal ettik. Ama size şunu söyleyebilirim ki kesinlikle Trabzonspor mücadelesini Olimpiyat Stadı’nda oynamak istemiyoruz. Bu maçı sadece İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda ya da Konya ve Ankara statlarından birisinde oynamak istiyoruz." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 4 yıl Önce

şu göksel gümüşdağı anlamak mümkün değil zemin her hafta maç kaldırmaz diyor zemin kötüleşirse zeminin parasıda beşiktaş yönetiminden çıksın tekde yeterki sene sonuna kadar terimde oynayalım

recep sen biliyon
recep sen biliyon - 4 yıl Önce

herhalde Quaresma yı.. isimle de yazılar yazıyoruz ama senin gibi internet erkekleri için değmez git renkli sayfana orada oğlancılık yap.bizim 15 imiz seni ilgilendirmez zavallı

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

la olm ankarada oynasaniza oluyu dirilten taraftar var orda istanbildaki gibi rantci pezo$lar yok

garibim eses
garibim eses - 4 yıl Önce

eses hadi yavrum yazdığın yazıları biliyoruz hadi canım renkli sayfana hadi.bu saatte boşuna küfür alma.

metin
metin - 4 yıl Önce

birilerini q7 sevmiş, orası kesin.

metin
metin - 4 yıl Önce

"ve q7'nin o adaleli vücudu beni sardığında, ona karşı olan herkese karşı bir nefret hissettim. kollarını bedenime doladığındaysa artık her q7 düşmanı benim için bir böcekti." -bir itiraf.

şaka gibi
şaka gibi - 4 yıl Önce

lütfen tüm yorumlar editör lü olsun yine yazık tüm renkliler gerçekten burda,gayi,ibnesi,travesi hadi gidin yazmamızla bitmez bu!