Trabzonspor maçını Olimpiyat Stadı'nda oynamayacağız

Beşiktaş Kulübü İletişim’den sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, Süper Lig'de 2 hafta sonra oynayacakları Trabzonspor maçını kesin olarak Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynamayı düşünmediklerini söyledi.

GÜNDEM 25.11.2014, 17:45
2389
Trabzonspor maçını Olimpiyat Stadı'nda oynamayacağız

Metin Albayrak Cihan Haber Ajansı (Cihan) muhabirine yaptığı açıklama, "Bugün yönetim kurulu toplantısında gündem maddelerinden biri de bu stat meselesiydi. Fakat toplantımızı yarın sabah Yunanistan’ın Asteras takımı ile yapacağımız maç için yapacağımız seyahat nedeniyle iptal ettik. Ama size şunu söyleyebilirim ki kesinlikle Trabzonspor mücadelesini Olimpiyat Stadı’nda oynamak istemiyoruz. Bu maçı sadece İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda ya da Konya ve Ankara statlarından birisinde oynamak istiyoruz." dedi.

Yorumlar (16)
Fatih 6 yıl önce
şu göksel gümüşdağı anlamak mümkün değil zemin her hafta maç kaldırmaz diyor zemin kötüleşirse zeminin parasıda beşiktaş yönetiminden çıksın tekde yeterki sene sonuna kadar terimde oynayalım
recep sen biliyon 6 yıl önce
herhalde Quaresma yı.. isimle de yazılar yazıyoruz ama senin gibi internet erkekleri için değmez git renkli sayfana orada oğlancılık yap.bizim 15 imiz seni ilgilendirmez zavallı
eses eses 6 yıl önce
la olm ankarada oynasaniza oluyu dirilten taraftar var orda istanbildaki gibi rantci pezo$lar yok
garibim eses 6 yıl önce
eses hadi yavrum yazdığın yazıları biliyoruz hadi canım renkli sayfana hadi.bu saatte boşuna küfür alma.
metin 6 yıl önce
birilerini q7 sevmiş, orası kesin.
metin 6 yıl önce
"ve q7'nin o adaleli vücudu beni sardığında, ona karşı olan herkese karşı bir nefret hissettim. kollarını bedenime doladığındaysa artık her q7 düşmanı benim için bir böcekti." -bir itiraf.
şaka gibi 6 yıl önce
lütfen tüm yorumlar editör lü olsun yine yazık tüm renkliler gerçekten burda,gayi,ibnesi,travesi hadi gidin yazmamızla bitmez bu!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın