Tosic'in fesih bedeli KAP'a bildirildi

Beşiktaş Futbol A.Ş., Dusko Tosic’in Guangzhou R&F Football Club’a transferi konusunda anlaşmaya varıldığını KAP’a bildirdi.

GÜNDEM 31.05.2018, 13:33 01.06.2018, 12:19 kartalbakışı.com
679

Beşiktaş Futbol A.Ş., Dusko Tosic’in Guangzhou R&F Football Club’a transferi konusunda anlaşmaya varıldığını KAP’a bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklama şöyle:

“Dusko Tosic’in transferi konusunda Guangzhou R&F Football Club ile anlaşmaya varılmıştır. Guangzhou R&F Football Club tarafından şirketimize net 4.500.000 Avro sözleşme fesih bedeli ödenecektir.”

Kulüpten yapılan açıklama ise şöyle;

"Tüm Emeklerin İçin Teşekkürler Dusko Tosic

2 Haziran 2015 tarihinde Beşiktaşımız ile sözleşme imzalayan, mücadelesiyle kısa sürede ilk onbirin değişmezlerinden olan, savaşçı ruhuyla siyah-beyazlılarımızın üst üste iki şampiyonluk kazanmasında pay sahibi olan, temiz kalpli kişiliği ve mütevazılığıyla örnek bir profesyonel olan Dusko Tosic ile yollarımızı ayrıldı.

Dusko Tosic’e tüm emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar diler, hizmetlerinin daima hatırlanacağını belirtiriz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK"

Tosic, formayı giyip imzayı atmıştı

Çin ekibi Guangzhou R&F, daha önce Tosic'in formalı ve imza atarken fotoğraflarını paylaşıp transferi resmen duyurmuştu.

Yorumlar (1)
Faruk 3 yıl önce
Yolun açık olsun gladyatör