Tosic formasını Mitrovic'e kaptırabilir.

Mitrovic'in performansı Tosic'i yedek kulübesine hapsedebilir.

GÜNDEM 06.02.2017, 14:11 07.02.2017, 04:08 kartalbakışı.com
3885
Tosic formasını Mitrovic'e kaptırabilir.

Dusko Tosic'e belki de en büyük cezayı teknik direktör Şenol Güneş'in vermesi önümüzdeki haftalarda yaşanması muhtemel gelişmelerden biri olacak.

Sırp oyuncu dün geceki hareketleri sonrası minium 2 maçtan başlayan men ve yönetimin vereceği para cezasınını yanı sıra formasını da tamamen kaybetme tehlikesi yaşayacak.Çünkü yerine oynayacak olan Mitrovic'ten beklentiler çok büyük.

Devre arası transfer döneminde alınan ve Fenerbahçe maçının ikinci yarısında Talisca'nın yerine oyuna giren yeni transfer Matej Mitrovic, dün gece otoritelerden ilk etapta geçer not aldı.Özellikle ileri çıkışları ve paslaşmaları dikkat çeken Hırvat oyuncu takıma uyum sürecini şimdilik atlatmış görünüyor.Tosic'in cezalı olduğu süreçte Marcelo ile birlikte savunma görevini yapacak olan Mitrovic, teknik direktör Şenol Güneş'in gözüne girip formayı tamamen kapmak için büyük bir fırsat yakalamış durumda.Ve Mitrovic bunu gerçekleştirirse Dusko Tosic bir kırmızı kartın bedelini en ağır şekilde ödemiş olacak.

DHA

Yorumlar (2)
Kartall46 4 yıl önce
Bence cenk tosic oguzhan büyük maçlari kaldiramiyor hazir degiller keske böyle olmasaydi sonuc ama lig sampiyonluguyla hersey unutulur..Van pirsinin o nouma misali yaptıgi hareket asla !
dede 4 yıl önce
tosiç büyük maçların adamı değil, kaldıramıyor.psikolojisi bozuluyoo