Tosic: 'Advocaat'ın tarzı budur'

Sırp oyuncu Tosic, Dick Advocaat için inanılmaz bir iddiada bulundu: “Kendisinden güçlü olduğuna inandığı takıma karşı kaos futbolu oynatır. Sırbistan’da bizi aynı şekilde oynattı. Bu Advocaat’ın en önemli özelliklerinden biri”

GÜNDEM 09.02.2017, 16:02 10.02.2017, 10:41 kartalbakışı.com
1900

Pazar günü oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe kupa derbisinin yankıları sürmeye devam ediyor. Siyah-beyazlıların Sırp yıldızı Dusko Tosic'in, kırmızı kartla oyundan atılmasıyla birlikte ortamın iyice gerildiği karşılaşmanın ardından, tecrübeli savunma oyuncusunun, hem teknik heyete hem de takım arkadaşlarına önemli bir itirafta bulunduğu öğrenildi. Fenerbahçe'nin oynadığı kaos ve rakibi çileden çıkarmaya yönelik futbolla ilgili olarak Tosic'in, başta siyah-beyazlı teknik heyet olmak üzere, takım arkadaşlarını da uyardığı ifade edildi. Sırp futbolcu milli takımda forma giyerken, Fenerahçe Teknik Direktörü Advocaat'la beraber çalıştığını ve Hollandalı teknik adamın tarzının bu olduğunu anlattı.

Dusco Tosic'in, Beşiktaş kurmaylarına, "Advocaat'ın taktiği şudur; kendisinden güçlü olduğuna inandığı takıma karşı kaos futbolu oynatır. Sırbistan'da bizi aynı şekilde oynattı" dediği öğrenildi. 

Fotomaç

Yorumlar (2)
ziya 4 yıl önce
e madem bunu biliyorsun niye düştün oyuna demezler mi, bunu açıklarken adamı linç ederler bu yüzden yani yalan haber
sermet 4 yıl önce
tosiç advokatın tarzını biliyordunda neden sinirlerine hakim olamadın.beşiktaşa zarar verdin haklıyken haksız duruma düştün.beşiktaşa verdiğin zarar çok büyük oldu