Torunoğulları'ndan sert tepki

Hırvat hocanın Galatasaray yenilgisi sonrası yaptığı “Kalite sorunumuz var” açıklamasına Beşiktaş yönetiminden tepki geldi. Yönetici Torunoğulları “Bu takımın Arsenal’le, Liverpool’la nasıl oynadığı ortada. Madem kalite eksikti neden devam etti” dedi.

Torunoğulları'ndan sert tepki

Be­şik­taş, ön­ce­ki gün Ga­la­ta­sa­ray'a kar­şı al­dı­ğı mağ­lu­bi­yet­le se­zo­nu 3'ün­cü sı­ra­da bi­tir­me­yi ga­ran­ti­ler­ken kar­şı­laş­ma­nın ar­dın­dan Sla­ven Bi­lic'in yap­tı­ğı açık­la­ma­lar gün­de­me otur­du.

 

Ge­le­cek se­zon Si­yah-Be­yaz­lı ta­kı­mı ba­şın­da ol­ma­ya­ca­ğı­nı net ola­rak açık­la­yan Hır­vat ho­ca bu se­zon­ki ba­şa­rı­sız­lı­ğın ne­de­ni­ni ise ka­li­te ek­sik­li­ği­ne bağ­la­dı.

“SNEİJDER’İ ÖRNEK VERMİŞTİ”

Maç­ta Ga­la­ta­sa­sa­ray'ın ikin­ci go­lü­ne im­za atan Sne­ij­der'den ör­nek ve­ren Bi­lic "Sne­ij­der bu tip gol­le­ri Re­al Mad­rid'den In­ter'den be­ri atı­yor. Bel­ki 30 ta­ne böy­le gol at­mış­tır. Bu Ga­la­ta­sa­ray için çok bü­yük bir avan­taj. Bi­zim ek­sik kal­dı­ğı­mız nok­ta ben­ce bi­raz da bu­ra­sı. Eks­tra ka­li­te an­la­mın­da bir so­ru­nu­muz var" ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı.

Bi­lic'in bu söz­le­ri­ne Be­şik­taş yö­ne­ti­min­den tep­ki gel­di. Ku­lü­bün dış iliş­ki­ler­den so­rum­lu yö­ne­ti­ci­si Er­dal To­ru­no­ğul­la­rı, Bi­lic'in tes­pi­ti­ne ka­tıl­ma­dı­ğı­nı ifa­de ede­rek "Ma­dem ta­kım­da ka­li­te ek­sik­li­ği var­dı ne­den de­vam et­ti di­ye ken­di­si­ne sor­mak ge­re­kir. Bu ta­kım so­nuç­ta Ar­se­nal'le, Li­ver­po­ol'la, Tot­ten­ham'la oy­na­dı. Oy­na­nan fut­bol or­ta­da" de­di.

“FUTBOL BİR EKİP OYUNUDUR”

Bi­lic'in Sne­ij­der ko­nu­sun­da­ki açık­la­ma­sı­nı "Fut­bol bir ekip oyu­nu­dur. Tek bir oyun­cuy­la bir şey ol­maz" di­ye eleş­tir­me­ye de­vam eden To­ru­no­ğul­la­rı "Ma­dem öy­le Ga­la­ta­sa­ray'ın ka­le­ci­si­ni de öne çı­kar­say­dı. İkin­ci ya­rı yap­tı­ğı kur­ta­rış­la­rı gör­dü­nüz" yo­ru­mun­da bu­lun­du. To­ru­no­ğul­la­rı "Se­zo­nu na­sıl de­ğer­len­di­ri­yor­su­nuz" so­ru­su­na ise "Şu an he­pi­mi­zin ka­fa­sı çok da­ğı­nık. 3 gün son­ra da­ha sağ­lık­lı dü­şü­ne­rek ko­nu­şa­bi­li­riz" ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı.

 

BUGÜN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarık...
Tarık... - 4 yıl Önce

Hadi ordan Bilic haklı, gs Muslera ve sneijder olmasa, en azından biri olmqasa şampiyonluk gelir miydi ????

reza zarrak
reza zarrak - 4 yıl Önce

Ne kadar yonetimden nefret etsem de bu sefer haklilar. Bilic sicmis sivamis, tum derbilerde yonettigi takimi bagirta bagirta skmisler, is bitmis kaliteli oyuncum yok diyor. Ulan yavsak sezon sonunu mu bekledin bunlari demeye. Gotunu saglama almis baska takimla anlasmissin sonra kendi kurdugun takima bok atiyorsun. Dallama, Cenk Tosun'u Kerim Frei'yi yedin bir sezon. Pektemek icin Olcay icin.

YUNUS
YUNUS - 4 yıl Önce

HEPİMİZ BEŞİKTAŞLIYIZ,İNANIN FİKRET ORMANA ASLA BİR ART NİYETİM YOK OLAMAZDA,BEŞİKTAŞIMIZIN BAŞKANI SONUÇTA,AMA SONUÇLAR VE TABLO ORTADA OLMUYOR İŞTE,YÖNETEMİYOR,MAALESEF DEMİRÖRENDEN BİLE BAKIN BİLE DİYORUM COK BAŞARISIZ,DEMİRÖRENDE BAŞARISIZDI AMA PARANIN GÜCÜ VARDI ONDA,Bİ ŞEKİLDE MUCADELE EDİYORDU RENKLİLERLE,AMA FİKRET BAŞKAN MAALESEF COK ZAYIF,GS LOBİSİ VE AZİZ ÇOK GÜÇLÜ ASLA BAŞ EDEMEZ,TEK ÇATI ALTINDA ADALI GELMELİ,NE OLUR SANKİ,BUNDAN DAHA KÖTU

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

Hoca haklı...Kendisi de kalitesiz cunku... Sabrili Buraklı gaysarayı şampiyon yaptırdınız ya yazıklar olsun size. FM oynuyor olsam bütün takimi satar bastan yaratirdim...

Angut Kuslarina
Angut Kuslarina - 4 yıl Önce

Dallama Bilic Bu takim bu sene herkesten 15 mac fazla oynadi sen ne yaptin veli ve atibaya yukledin takimi adamlari bitirdin atibaya imza attirmadin sivok gibi adami uefa listesine bile yazmadin en onemli macina avrupada stoper neciple ciktin fener macina 4 puan onde ciktin son saniyede gol icin bastirdin salakliklarinin hangisini yazayim kitap olur birde bunlara seyirci kalan yonetim baskan desen hep av pesinde onder ozeni bilice yem yaptiniz Allahta sizin Cezanizi verdi olan bize oldu herzamanki gibi hala utanmadan f ormani savunuyorlar yok stad yapmis yok su yok bu babasinin parasiyla yapti dimi cebinden verdi dimi 3 yilda tum yoneticilerin cebinden verdigi para adalinin parasinin yarisi degil beyler bu adamlara 3 yilda tarihin en cok forma alimini yaptik feda dedik borc 1 milyara dayandi Allah yardimcimiz olsun

deserteagle
deserteagle - 4 yıl Önce

sapsal erdal bilic hakli

asiholigan
asiholigan - 4 yıl Önce

anlayamamışsın torunoğulları ,
kalite eksikliği yönetimde... bi aynaya baksanız herşey ortaya çıkacak aslında.defolun lan...

yilmaz yucel
yilmaz yucel - 4 yıl Önce

Bilic kaliteli bir teknik direktorumuz yok demek istedi sanirim.