Torunoğulları'ndan flaş açıklama! Çebi ile birlikte...

Beşiktaş eski yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, olağanüstü seçim için hazırlıklara başladıklarını söyledi. NTV’ye konuşan Torunoğulları, Ahmet Nur Çebi’nin aday olabileceğini söylerken kendisinin Çebi ile birlikte hareket edeceğini aktardı.

GÜNDEM 28.09.2019, 16:16 29.09.2019, 21:10 kartalbakışı.com
362

Beşiktaş’ta olağanüstü seçim öncesi hareketlilik devam ediyor. Siyah beyazlıların eski yönetim kurulu üyelerinden Erdal Torunoğulları, kongre için hazırlıklara başladıklarını söyledi.

NTV’ye konuşan Torunoğulları, Ahmet Nur Çebi’nin adaylık için çalışmalarda bulunduğunu dile getiriken, “Ahmet Bey aday olmayı düşünüyor. Ben de ekibinde yer alacağım. Fakat mali tablo çok kötü. Aday olursak kulübün mali yapısını en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.” dedi.

''Ben dahil herkes araştırılsın, soruşturulsun''

Beşiktaş’ta ve Türk futbolunda geniş kapsamlı bir ekonomik soruşturmaya gerek olduğunu vurgulayan Erdal Torunoğulları, “Ben dahil herkes araştırılsın, soruşturulsun. Kim ne yapmış, kim nereye ne kadar harcamış, nereden ne almış bakılsın. Ayrıca göreve başlarken ve görevimiz bitince mal beyanı yapalım. Böylece bazı problemleri ortadan kaldırabiliriz.” şeklinde konuştu.

Fikret Orman aday olsa bile Ahmet Nur Çebi’nin seçime girebileceğini dile getiren Torunoğulları, konu ile ilgili açıklamayı 1 hafta içinde yapmayı planladıklarını sözlerine ekledi.

Ntv

Yorumlar (0)