Toroğlu: Abdullah Avcı %90 Beşiktaş'ta

Başakşehir ile 5 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Abdullah Avcı için hemen her gün yeni bir iddia gündeme gelmeye devam ediyor.

GÜNDEM 12.05.2019, 14:06 14.05.2019, 11:26 kartalbakışı.com
572

Başakşehir ile 5 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Abdullah Avcı için hemen her gün yeni bir iddia gündeme gelmeye devam ediyor. Ersun Yanal'ı göreve getirmeden önce Abdullah Avcı ile görüşen Fenerbahçe'nin bu sezon sonu yeniden Avcı ile görüşeceği kulislerde konuşulurken; bir flaş iddia da Erman Toroğlu'ndan geldi.

Şenol Güneş'in A Milli Takım ile anlaşmasının ardından yeni teknik direktör için arayışlara başlayan Beşiktaş'ın Abdullah Avcı ile anlaştığını iddia eden Erman Toroğlu, "Beşiktaş'ın yeni hocası yüzde 90 Abdullah Avcı, yüzde 10 Tayfur Havutçu." ifadelerini kullandı.

Başakşehir ile 5 yıllık sözleşmesi bulunan Abdullah Avcı'nın sadece Türkiye'den değil yurt dışından da talipleri bulunuyor ve Avcı bu durumu, "Hem yurtiçi hem de yurtdışından bazı takımlar tarafından istenmek her teknik adama gurur verir" ifadeleri ile açıklamıştı.

Sporx

Yorumlar (1)
Zehni korkmaz bjk 2 yıl önce
Ay bu erman toroglu cok reklama ekrana konuşuyor. Derki turbunlere oynamayın dıyen sayın erman kendısı oynuyor. Bjk başkanının tek ve tek yapacagı isim sayın kamtanımız umudumuz gözlerı hernekadar mavı olsada cok cok gözu karadır adam gıbı adamdır adamın dıbı aklıma gelmıyor tek kelimeyle elma şekerıdır benım bjk nın yenı hocası zaten anlaşilmiştır. Başkan uzaklarda arama çunku kalbımdesın oda bjk kalbı olan S