Torku Konyaspor maçı Vodafone Arena'ya...

Fenerbahçe’nin Medipol Başakşehir’e 2-1 kaybetmesinin ardından Beşiktaş şampiyonluğa bir adım daha yaklaşırken, siyah beyazlı kulübün Torku Konyaspor’a Vodafone Arena teklifinde bulunduğu belirtildi.

GÜNDEM 09.05.2016, 23:50 09.05.2016, 23:51
12289
Beşiktaş yönetiminin, şampiyonluğun Osmanlıspor maçında garantilenmesi halinde son hafta mücadelesini Vodafone Arena’da oynamak için Torku Konyaspor’a öneride bulunduğu ifade edildi.


Fenerbahçe’nin Medipol Başakşehir’e 2-1 kaybetmesiyle bitime 2 hafta kala puan farkını 6’ya çıkaran ve şampiyonluk için sadece 1 puana ihtiyaç duyan Beşiktaş’ta kupa hazırlıkları şimdiden başladı. Siyah beyazlı kulüp, bu bağlamda son hafta deplasmanda karşılacağı Torku Konyaspor’dan bir istekte bulundu.

Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez’in verdiği bilgiye göre; Beşiktaş yönetiminin Osmanlıspor maçında şampiyonluğun garantilenmesi halinde, son hafta deplasmanda karşılaşacakları Torku Konyaspor maçının Vodafone Arena’da oynanaması için yeşil beyazlı yönetime teklifte bulunduğu ifade edildi.

Beşiktaş’ın bu teklifine olumlu bakan Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın siyah beyazlı kulüpten iki isteğinin olduğu belirtildi. Torku Konyaspor, kombineli taraftarlarının zararlarının karşılanması ve TFF’den gerekli izinlerin alınması halinde son hafta mücadelesini Vodafone Arena’da oynamaya sıcak bakacağı kaydedildi.
Yorumlar (3)
YÖNETİME İLETİN ! 4 yıl önce
Visca, Atıf Şeşu, Mbia, Skrtel, Vermaelen, Layun, Ospina, bunları alırsak CL'de iddialı oluruz (!)
Tarihte bir ilk olacak 4 yıl önce
2 maçı da kazanırsak tarihte bir ilk olacak, her iki yarıda da sadece 3. 5. 10. 13. haftalarda puan kaybeden başka bir kulüp, spor tarihinde yok.
el_domingo 4 yıl önce
Ne bileyim daha matamatiksel olarak bitmedi..ne zaman garantiledik ozaman rahatlarım...