Töre'den O Habere Büyük Tepki

Beşiktaş ve A Milli Takım'ın önemli oyuncusu Gökhan Töre silah olayıyla ilgili açıklama yaptı.

GÜNDEM 27.03.2015, 16:50
1228
Töre'den O Habere Büyük Tepki

Beşiktaş ve A Milli Takım'ın önemli oyuncusu Gökhan Töre, Bayer Leverkusen'liÖmer Toprak ile arasında yaşandığı konuşulan 'silah' olayıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Gökhan Töre, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Doğrusunu olayın içindeki kişiler dışında kimsenin bilmediği, yaşanmasından dolayı hiç bir zaman gurur duymayacağım ve parçası olduğumdan dolayı çok üzgün olduğum, her fırsatta hatam olan kısmı için özür dilediğim bu olayın, yine bir maç arifesinde sanki benim ağzımdan röportaj yapılmış gibi sunulması, üstelik içeriğinde eksikler, fazlalıklar, yanlışlar ve yalanlar bulunur sekilde haber yapılmasının sadece bana ve olayın içindeki oyuncu arkadaslarıma değil milli takıma ve ülkeme de zarar verdiğini görmekten dolayı cok üzgünüm. Değerlendirmeyi kamuoyunun takdirine bırakıyorum..." dedi.

Yorumlar (8)
Buğra Bozkurt 6 yıl önce
Emre Belezoğlu Seviciler (renkli medya), karaktersiz futbolcularının yaptığı pislikleri örtbas etmek için Gökhan'a saldırıyor. Gökhan sen müsterih ol Milli takıma en büyük darbe 20 numaralı insan müsfettesinin o kutsal formayı giymesiyle vurulmuştur.
grkan 6 yıl önce
ne kadar büyük bir oyuncu
Halil 6 yıl önce
Boşver sen Gökhan'ım öyle şeyleri. Sen yap asistlerini at gollerini gerisi kolay.
nacı 6 yıl önce
2 sene once geldıgınde soyledıgımı bırdaha tekrar edıyorum.fıkret orman varken besıktas asla sampıyon olamaz. her zaman 3. olur. yollayın su becerıksız herıfı,yazık oluyor. bak bu senede 3 . olacak. 2 buyugun cok gerısınde kalıyor koca besıktas.olmuyor arkadaş.
ez 6 yıl önce
ya sahi Gökhan törenin sesini hiç bir yerde duyduğumu hatırlamıyorum maçlardan sonrada konuşmuyor hiç
Lala 6 yıl önce
Naci kardeş öyle bir konuşuyorsun ki gören de Fikret Orman gelmeden her sene şampiyon oluyorduk zanneder. Son 15 senede 2 şampiyonluğumuz var sadece. Biraz susup destek olursanız daha hayırlı olur. Fikret Orman maddi ve manevi olarak taban yapmış bir kulüp devraldı. Bu işler klavyeden yazmak gibi kolay değil.
Anakin 6 yıl önce
LALA ellerine sağlık..Fikret Orman Beşiktaş için bir şanstır,bunu anlamayan da Beşiktaşlı değildir.
Atıp tutmayı bırakın da destek olun.
reşatbjkbakü 6 yıl önce
nacI,Beşiktaş şşampiyon olursa yazdiklarinin.bedelini ödeyecek bir şey yapacakmisin?Ve ya renkli olduğunu kabul edecekmisin?Yeter artik!Her kes bu takimin boğazina çökmüş.Renklini,renksizi ayird edemez olduk senin gibilerinin sayesinde.Her kes bir çelme takiyor.Stadsiz,10 binlerce kilometre mesafeler kat eden bu takim halà şampiyonluğun ilk adayi.Sakatliklari,hhakemleri yazmiyorum dahi.Ayip size.Sizin gibi taraftarlara.