Topal, Gökhan, Caner Beşiktaş'a

Dün taraftar sitelerinin ortaya attığı iddialar bir anda sosyal mecrada ortalığı karıştırdı ve karşılıklı atışmaya dönüştü. Bu sezon şampiyonluk için müthiş bir yarış içinde olan Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarı yıldız oyuncularını kendi takımlarına transfer etme derdine düştü.

GÜNDEM 29.03.2016, 11:36 29.03.2016, 11:41
5611

 Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları adeta durupdururken birbirine girdi. Sosyal medya üzerinden sürekli karşılıklı göndermede bulunan taraftarlar rakip takım oyuncularının kendi takımlarına transfer olacağını iddia ediyor. 

FENERBAHÇE TARAFTAR SİTESİ OĞUZHAN'I TAKİP ETTİ

Her şey Twitter'da 1 milyondan fazla takipçisi olan bir Fenerbahçe taraftar grubunun Oğuzhan Özyakup'un hesabını takip etmesiyle başladı. Fenerbahçeliler bir anda Beşiktaş'ın bu sezon büyük çıkış gösteren ve takımın lider olmasında büyük pay sahibi olan Oğuzhan'ın sezon sonu Fenerbahçe'ye transfer olacağını belirttiler. 

VAN PERSIE VE OĞUZHAN RESİMLERİ...

Sarı Lacivertli taraftarlar, 2018'e kadar takımıyla sözleşmesi olan Oğuzhan'ın Arsenal'deyken Van Persie'yle birlikte olan fotoğraflarını paylaşırken bir süre sonra bunlara, Milli Takım'dan arkadaş olan Ozan Tufan resimleri de eklendi. 

BEŞİKTAŞLILAR GERİ KALMADI 

Oğuzhan hakkında çıkan bu iddiaların ardından da Beşiktaşlılar harekete geçti ve sözleşmeleri sezon sonu biten Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin sezon sonu Vodafone Arena'nın yolunu tutacağını belirttiler. 

Tüm bu iddialara ise Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri sessiz kaldı.

KAYNAK:FANATİK
Yorumlar (1)
Ahmet katrancı 5 yıl önce
Biz bu oyunculara isteyeceği paraları veremeyiz men olsan vermem bu fiyat aralığı bile gelirlerle kafa kafaya stad olsun olmasın oyunculara 1500 euro dan fazla verilmemeli buda en kalitelisi icin bile gecerli ve su vergi muhabbetinden kurtulmalıyız cunku bilinç altı yanıltmasına engel oluyor ornek yurtdışı 5 alan burdada 5 istiyo ama avrupadaki vergiyi dusunmuyo cunku işine gelmiyo