Tolgay'ın Menajeri Konuştu!

Tolgay Arslan'ın menajeri Francesco Di Frisco, Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu'nun sözlerine cevap verdi.

Tolgay'ın Menajeri Konuştu!

Tolgay Arslan'ın Menajeri Francesco Di Frisco, transfer süreciyle ilgili çıkan son haberleri Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına değerlendirdi.

Di Frisco, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Tolgay'la anlaştık ama daha sonra Beşiktaş'la görüştüklerini öğrenince vazgeçtik" sözlerine karşılık olarak; "Ben Trabzon'a gidiyorum diye bir söz çıkmadı. Trabzon'la görüşeceğimizin sözünü verdik ve biz görüşerek o sözü tuttuk. Biz sadece Trabzonspor'un teklifini dinledik." ifadelerini kullandı.

İtalyan menajer, Trabzonspor'un teklifiyle ilgili olarak; "Trabzonspor'un teklifini sadece Dubai'de duyabilirsiniz. "Krema üstüne krema" diyebiliriz. Tolgay kalbinin sesini dinledi. Bundan dolayı Beşiktaş'ı kabul etti, Trabzonspor'a hayır dedi." dedi.

Di Frisco, son olarak; "Biz Beşiktaş ile 10 gün önce anlaştık bile. 350 bin euro artı 150 bin euro ve Tolgay'ın satışında yüzde üzerine anlaşma oldu." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer can mn
ömer can mn - 4 yıl Önce

MADARA OLDUNMU TS nn HACI BiBer Başkanı ..BJK SÖZ VERİP SÖZÜNDE DURAN AHLAKLI TOLGAY I BJK KOVULAN SÖZÜNDE DURMAYAN ERKEN ZENGİNNİ ZANNETTİN KENDİ KENDİNE TS LILIR HAVALARA GİRDİŞER VE TVlrde KENDİNİ AKLAMAK BJK karalamaya calışırken TS LLR CÜMBÜR CEMAT BİR BATALKIGA GİRDİLER CIRPINDIKCA BATIYORLAR İLK KEZ ORMANI CEBİYİ TEBRİK EDİYORUM LAZOTLARA HADİNİ İYİ BİLDİRDİLER..TS NN KARŞILARINDA Avlayan ama ısıramayan A YILDIRIM YOKTU BJK AVLAMADAN ISIRDI...HEPSİNİ....TOGAY BJK KÖTÜLEMEYİN BJK TS BJK TARAFTARI YEMEZLER BJK YEMİYOR BUNLARI ARTIK ARTIK .....SAYGILAR TÜM BJK LİLERE...

hacıosman
hacıosman - 4 yıl Önce

ayağına özel uçakla gittiler, 2 kat para verdin yine alamaladılar hala laf yaparlar ezik hamsiler! 20futbolcu alıp ligin zirvesine seyirci kaldıklarına üzüleceklerine onun elinden bunu aldık şunun elinden bunu aldık diye övünürler anca 1milyonluk adama 2-3milyon vermek başarıymış gibi. menajerde doğru tespit yapmış trabzonun transfer stili qatar-dubai stili buda nekadar ezik olduklarını gösterir ancak. (Ayrıca feneri de azizi de zerre sevmem ama erkanı cidden almak için gözlerini karartsalardı, fener erkanı alırdı!)

BAKKAL
BAKKAL - 4 yıl Önce

Çocuk galatasay b takimina gidecegine besikatasa gelmis. Niye kiziyor bu trabzonlular ki. Adam olun la

KARTALBAKIŞI23
KARTALBAKIŞI23 - 4 yıl Önce

erkan zengin "fenerden başka bir takımda oynamam demesine rağmen" hacının uçağına binip trabzona giden karaktersiz erkan la karıştırdı galiba tolgayı.para herşeyi alabilir diye düşünüyor.
takım yönetiminde ilk olarak ONUR olacak.bu onur kalecilik yapmayacak.
tüm camiaya zarar vermeyecek çrikinklerden uzak olacak.
tüm ekibinle gittin rezil oldun geldin.
Sonra kendini medyayay ıspatlaman için dostlarınla yaptığın gizli konuşmaları ifşa ettin.
bunun adı sıçtık hacı bez getirdir.
BUNDAN SONRA BEZ BAĞLAMADAN BEŞİKTAŞIN ETRAFINDA DOLANMA.

emiliano
emiliano - 4 yıl Önce

BAKKAL kardeş işte bu yüzden fenevde ve gsde harcanıo genç topçular.tolgay transfer değildir,projedir.genç uygun fiyatlı ve güclü scout ekibiyle getirilen oyunculardan biridir.

Mehmet Ali Tanman
Mehmet Ali Tanman - 4 yıl Önce

İbrahim Hazıosmanoğlu...İsmine yakışmayan şerefsizin birisin

Mehmet Ali Tanman
Mehmet Ali Tanman - 4 yıl Önce

Adam dediğin İSMİNİ taşıyacak