Tolgay’a Napoli kancası

Şampiyonluk yarışındaki takipçisi F.Bahçe'nin önünde 3 puan farkla şampiyonluğa yürüyen Beşiktaşlı oyuncular gelen tekliflerin ardı arkası kesilmiyor..

GÜNDEM 29.04.2016, 10:47 29.04.2016, 10:48
351

 Siyah-beyazlıların bu sezon çok fazla forma şansı bulamasa da Avrupa'da önemli bir piyasası bulunan gurbetçi oyuncusu Tolgay Arslan'a, Serie A takımlarından Napoli talip oldu. Jorginho'ya alternatif aradığı bildirilen ve Gent'ten Sven Kums'u isteyen İtalyan ekibinin ilk alternatifinin ise Beşiktaşlı Tolgay olduğu iddia edildi..

Yorumlar (4)
Kenan Özmen 4 yıl önce
Türkiye' nin oyunu iki yönlü oynayabilen en iyi oyuncusu Tolgay' dır. Gerektiğinde 10 numara pozisyonunda bile rahatlıkla oynayabilir. Ama yedek kulübesine mahkum. Takımı çoğunlukla 10 kişi bırakan Sosa' nın yerine oynatılsaydı çok daha verimli olabilirdi. Atiba-Tolgay önlerinde Oğuzhan çok daha golcü bir takım olabilirdik.
RAMAZAN AKPINAR 4 yıl önce
Şenol Güneş Tolgay'ın kalitesini anlayacak kapasitede olmadığı için bu çocuğa yazık ediyor. Giderse çok büyük kayıp olacak.
özcan 4 yıl önce
tolgaya yazık olduğu felan yok, adam sakattı biliyosunuz, sonrasında da zaten kazanan takımı bozmam ilkesi gereği sırasını bekliyor. önündeki adamlar çok iyi sosa asist kralı, oğuzhan en iyi yılını yaşıyor.
anadolu kartalı 4 yıl önce
tolgay mutlaka bu takımda kalmalı bi sakatlık geçirdi ve bu sene çok sans bulamadı ama kalitesi ortada iki yönlü bi oyuncu seneye büyük katkı sağlar takıma...