Tolga'dan olay sözler! "Cibili cibili..."

Beşiktaşlı Tolga Zengin, ABD'li ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian'a yaptığı yorumla ilgili yeniden konuştu.

GÜNDEM 09.05.2015, 19:51
1705
Tolga'dan olay sözler!

ABD'li ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian'ın, sözde Ermeni soykırımına ilişkin olarak yaptığı yoruma sert bir cevap veren Beşiktaşlı Tolga Zengin, konuya yeni bir boyut kazandırdı.

Olcay Şahan, Ersan Gülüm ile birlikte Periscope yayınında konuşan Tolga, konuyla ilgili ilginç ifadeler kullandı. Bilzerian'ın yorumlarına 'Senin cibilliyetini ....." yazan tecrübeli oyuncunun Olcay ve Ersan ile konuşmayarı şu şekilde:

Olcay: Niye öyle bir şey yazdık ki abi?

Tolga: "Yav makarasına yazdım kimse görmez diye yazdım. Ne bileyim tüm takipçilerimin o yorumu göreceğini. Yoksa ona İngilizce küfür yazardım. Makara olsun diye 'senin cibilliyetini ...' yazdım işte."

Olcay: "İngilizce nasıl yazardın abi onu?"

Tolga: "I f.ck your cibili cibili şak şak şak(gülüşmeler)"

İŞTE TOLGA'NIN BILZERIAN'A INSTAGRAM'DAN TEPKİSİ

 

 

SPORX

Yorumlar (3)
ali buluç 5 yıl önce
haftalardır sakatlık nedeniyle kadroya giremiyorsun.anca ona buna laf yetiştiriyorsun.bir kaleci nasıl bu kadar sakatlanır anlaşılmaz birşey.ee tabi işini layıkıyla yapmayıp siyasete bulaşırsan bu duruma düşersin
Haci Senol 5 yıl önce
Hala Utanmada ayni ifadeyi kullaniyor,yaziklar olsun senin insanligna.O kutsal forma sana hic yakismaz,Ben Dogma büyüme Besiktasli olarak senden utaniyorum.
asi kartal 5 yıl önce
tolga bir sus yetr ya inan artık seni medya maymunu olarak görmeye başladım geldiğin yere geri git sen kaleci filan değilsin yatarak para alan bir kan emicisin