Tolga Zengin'den Sambade hamlesi

Beşiktaş'ta kaleci Tolga Zengin, teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda yönetim tarafından nedeni bilinmeyen bir şekilde kadro dışı bırakılmıştı.

GÜNDEM 07.03.2019, 10:58 09.03.2019, 12:28
1570
Tolga Zengin'den Sambade hamlesi

Tecrübeli kaleci çalışmalarını U21 takımının antrenman sahasında sürdürüyor. Tolga Zengin, daha önce birlikte çalıştığı 3 sezon siyah beyazlı takımda kaleci antrenörlüğü yapan İspanyol antrenör Jose Sambade'yi İstanbul'a getirdi. Tolga, tüm masraflarını karşıladığı kaleci antrenörü ile özel çalışmalar yapacak. Gelecek sezon için çalışmalarını üst düzeyde tutmak için Sambade'yi tercih eden kaleci Tolga Zengin'in antrenmanlardaki performansının olumlu olduğu gözlemlendi.

Bu arada Fulhamm, Kitchee ve Beşiktaş'ta kaleci antrenörlüğü yapan Jose Sambade'nin Tolga'yı maç oynamış gibi özel programla hazırlayacağı ve refleks, reaksiyon, cesaret, güç esneklik ve özgüven konusunda yoğun eğitim vereceği vurgulandı.

Hürriyet

Yorumlar (1)
necsoy 2 yıl önce
onu küstür,bunu cezalandır,şunun kariyerini bitir..mafya yönetimi altındaki Fener camiasına döndük be.!

hani vefa,hani emek,hani duruş...?? haklarını vermedikten sonra bu insanlar seni nasıl yad edecek,gelecek olan oyunculara nasıl tavsiye edecek..??