Tolga Zengin: Bunları sallandıracaksın

Özgecan Aslan'ın öldürülmesine Beşiktaşlı kaleci Tolga Zengin de sessiz kalmadı.

GÜNDEM 14.02.2015, 15:39
1878
Tolga Zengin: Bunları sallandıracaksın

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesine Beşiktaşlı Tolga Zengin de sessiz kalmadı. Siyah-Beyazlı takımın tecrübeli kalecisi, Özgecan'ın katillerine oldukça sert ifadeler kullandı. Zengin, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla şunları söyledi:

"Her şeyi de Allah'a havale etmeyeceksin. Akıllarının çalıştığı yerden sallandıracaksın. Eskiden en azından cezaevlerinde gereği yapılırdı. Şimdi çok modern bir toplum olduk ya Avrupa'lı olduk ya ağa paşa yatsınlar biz de adamız, delikanlıyız diye gezelim. Seni de bu Allah'sızlardan koruyamadık ya hakkını helal eyle."


Çağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan, bir süredir kayıptı. Dün Mersin'in Tarsus ilçesinde cesedi bulunan genç kızın tecavüz edildikten sonra vahşice öldürüldüğü belirlendi. 

Yorumlar (2)
Pascal 6 yıl önce
Bunları yapanları öldürmüceksin öyle kolay ölüm yok her gün eşşeklere sktireceksin derilerini yüzüp tuza basıcaksın tekrar skiceksin ateşe atıcaksın ama ölmücek kadar yakıcaksın bi ömür işkence yapıcaksın ölmek için yalvarıcaklar
bülent 6 yıl önce
Lan adi köpekler sizin ananiz baciniz esiniz yokmu ? Birisi size yapsa bunu? böyle lerini bir kafese sokup sokak ortasinda herkese 10 tane tas verip tüm topluma taslatacaksin. Öldürmeden 3 ay 4ay iskence cektireceksin her sapiga ibret olmali. Adi serefsizler.