Terim'den Sürpriz Töre Kararı!..

EURO 2016 Elemeleri kapsamında Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan Milli Takımımız'da Fatih Terim'in ilk 11'de yaptığı tercihlerden biri dikkat çekti.

GÜNDEM 10.10.2014, 20:39
5803
Terim'den Sürpriz Töre Kararı!..

EURO 2016 Elemeleri kapsamında Çek Cumhuriyeti'ni Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda konuk edecek olan A Milli Takımımız'da teknik direktörFatih Terim'in ilk 11'de yaptığı bir tercih dikkat çekti.

Maçtan önce düzenlenen basın toplantısında Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak arasında yaşanan silah çekme olayıyla ilgili sert açıklamalar yapan Terim, Gökhan Töre'nin oldukça moralsiz olduğunu ve bu maça ilk 11'de başlatmayı düşünmediğini söylemişti.

Fatih Terim'in açıklanan Türkiye ilk 11'inde Gökhan Töre'ye yer vermesi dikkatleri çekti ve Terim'in Perşembe günü yaptığı açıklamayı akıllara getirdi.

İşte Fatih Terim'in Gökhan Töre ve kadroyla ilgili sözleri;

"Gökhan Töre diye biri kalmadı burada. Gökhan'ı oynatacağımı pek sanmıyorum. Dün antrenmandan sonra odasında hüngür güngür ağladığı bilgisini aldım. Bu iyiye işaret değil."

Öte yandan Çek Cumhuriyeti karşısında sürpriz bir kadroyla çıkan Fatih Terim'in Mehmet Topal'a da savunmanın ortasında Semih Kaya ile birlikte görev verecek.

Yorumlar (0)