Terim izin verdi! ''Kamptan ayrıldı ve imzaladı''

Beşiktaş'ın transfer listesinde olan Danimarka ekibi Nordsjaelland ile gösterdiği performansla kısa sürede A Milli Takım’a yükselen Emre Mor, Alman devi Borussia Dortmund’a transfer oldu.

GÜNDEM 07.06.2016, 14:27 07.06.2016, 14:33
9099

 Uzun süredir ismi Liverpool, Bayern Münih, Juventus ve Dortmund ile anılan milli oyuncu Emre Mor, kararını verdi.

Fatih Terim’in özel izniyle bugün menajeri Muzzi Özcan ile bugün erken saatlerde Borussia Dortmund’a giden Emre Mor, 16 milyon Euro (yaklaşık 53 milyon TL) karşılığında Dortmund’la anlaştı.

Resmi açıklamanın TSİ bugün saat 15:00’te yapılması bekleniyor.

ALMAN BASININA YAKALANDI

Emre Mor’un menajeri Muzzi Özcan’ın Dortmundlu yöneticilerle görüştüğü anları Bild Gazetesi yakaladı. Muzzi Özcan, Emre’nin Türk vatandaşlığına geçmesi ve yıldız oyuncunun Türkiye tercihinde büyük rol oynadı.


Yorumlar (4)
Yazıklar Olsun Yönetim 5 yıl önce
Herşeyi ağırdan aldığınız yerden, daha ne yıldızlar, yıldız adayları kaçacak, şu çocuk sana Avrupa'da kupa aldırırdı, tam bizim sistemin oyuncusuydu.
2. Mesut Özil vakası 5 yıl önce
2. Mesut Özil vakası, Özil de kulübün kapısından döndü, yazıklar olsun, 2 yıldır bir futbolcuyu alamadılar, ne kadar istiyorduk bu çocuğu, taraftar kadar göremediler bundaki cevheri, bırakın gidin ulan, sizden bir cacık olmaz, Avrupa'da kupadan bahsetmeyin, Adalı gelsin.
Hakan'ı da böyle kaptırdılar 5 yıl önce
Hakan Çalhanoğlu'nu da böyle kaptırdılar, ancak bu çocukta Mesut'tan bile iyi olacak potansiyel var.
kartal 5 yıl önce
Bekle fikret bekle sen Avrupa için ne iyi topçu alacaksın nede elindekileri tutacaksin bak gorecegiz bu şampiyonluğu da senola borçlusun sizin gibi uyusuklardan yönetici olmaz boşuna ekip falan kurup futbolcu izletme senin foyan ortaya çıkacak ölü gomezi bedava kiraladin senola duza et kanal kanal gezdin transfer başarısı dedin..,daha neler.