Terim'den sürprizli kadro!

A Milli Takım'ın Katar ve Yunanistan ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu.

GÜNDEM 06.11.2015, 17:44 06.11.2015, 17:49
759

 Önümüzdeki yaz Fransa'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'na direkt katılma hakkı elde eden A Milli Takımımız'ın Katar ve Yunanistan ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu.

Ay-Yıldızlılar'ın futbol direktörü Fatih Terim, kadroda Yunus Mallı, Alper Potuk, Emre Çolak, Atınç Nukan ve Ahmet Yılmaz Çalık gibi yeni isimlere de yer verdi.

Bu futbolcu listesi, kamuoyunda EURO 2016'ya gidecek isimlerin oluşturduğu kadro olarak yorumlandı.

Maç programı belli

A Milli Takımımızın 13 Kasım'da deplasmanda Katar ve 17 Kasım'da İstanbul'da Yunanistan ile oynayacağı özel maçların programı açıklandı.

A Milli Takım, 9 Kasım Pazartesi günü saat 17.00'de Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak ve ilk çalışmasını ertesi gün 18.00'de basına açık olarak bu tesiste gerçekleştirecek.

A Milli Takım kafilesi, 11 Kasım Çarşamba günü basına kapalı olarak yapacağı antrenmanı takiben saat 15.30'da Katar ile oynayacağı özel maç için Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Doha'ya hareket edecek. 12 Kasım'da karşılaşmanın oynanacağı Abdullah bin Khalifa Stadı'nda yapacağı antrenman ile hazırlıklarını sonlandıracak A Milli Takım'da Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, bu çalışma öncesinde basın toplantısı düzenleyecek. Bir futbolcunun da katılacağı etkinlik saat 19.00'da, antrenman ise 19.30'da başlayacak.

Katar-Türkiye özel maçı, 13 Kasım Cuma günü saat 20.30 (TSİ 19.30)'da başlayacak.

A Milli Takım kafilesi, 14 Kasım'da Türkiye'ye dönecek ve tekrar TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kampa girerek Yunanistan maçının hazırlıklarını burada sürdürecek.

Başakşehir Fatih Terim Stadı'nın ev sahipliği yapacağı Türkiye-Yunanistan müsabakası 17 Kasım Salı günü saat 20.15'te başlayacak. 
Yorumlar (3)
ÖMER ALİMM 5 yıl önce
klasık terim yine göstermelik 2-3 yeni isin maclarda yine göstrmlik 1 bjk bjk llr formdada olsa sonra fb gs kadroya bile zorgiren förmsuz ları alır milli takıma ilk 11 oynatır ...
ıbo 5 yıl önce
emre colak ne ya adamı yuhalıyolar kerım freı alsana atınc bjk alsana gıtmıs bıde adanalı heserısını kalecısını almıs kafaya bak
asi kartal 5 yıl önce
beşiktaş düşmanı fatih....ssenden nefret ediyorum..geber it herif atınç beşiktaş ta oynarken neredeydin it herif