Tek üzüntüm Demba Ba oldu

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan özel açıklamalar: Çok akıllı ve nokta atışı transferler yaptık. Hepsi bizim istediğimiz şartlarda Beşiktaş’a geldi. Tek üzüntüm Demba Ba oldu. Hâlâ bonservisini çözemedi. Bitiremedik. Çözdüğü an kapımız açık. Çünkü komple bir santrfor.

GÜNDEM 08.09.2017, 09:05 09.09.2017, 09:30 kartalbakışı.com
4931

Siyah-Beyazlı kulübün patronu Fikret Orman, Fanatik'e çok özel açıklamalar yaptı. Transfer gündeminden kulübün gelecek projelerine, Mario Gomez’den Talisca’ya kadar önemli sözler söyleyen Başkan, şampiyonluğun yine en büyük favorisi olduklarını söyledi.

Orman, “Çok iyi takımız. Çocuklar inanılmaz efendi. Buna ek olarak çok akıllı ve nokta atışı transferler yaptık. Hepsi bizim istediğimiz şartlarda Beşiktaş’a geldi. Direkt olarak takıma katkı sağlayacak, potansiyeli yüksek oyuncular aldık. Gidenlerin de tamamı dönmek istedi.

Tek üzüntüm Demba Ba oldu. Hala bonservisini çözemedi. Bitiremedik. Çözdüğü an kapımız açık. Çünkü komple bir santrfor ve Beşiktaş’ı gerçekten çok seviyor” ifadelerini kullandı.

***

‘Shanghai’de ofis açıyoruz’

Çin’e sezon öncesi yaptıkları seyahatin önemine dikkat çeken Orman, “Beşiktaş dünya markası oldu. Çin, Endonezya ve Malezya gibi ülkelere gideceğiz. Shanghai’da Beşiktaş kulüp ofisi açıyoruz. Global hale geleceğiz. Türkiye’de zaten en büyük sponsorluk anlaşmalarını yaptık. Daha ötesi yok. Bundan böyle dünyanın büyük şirketlerine bakacağız. Bunun için Çin başta olmak üzere Uzak Doğa’ya yöneldik. Real Madrid, Bayern Münih, Manchester United... Hepsi orada. Doğru yoldayız” dedi.

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (3)
KARTAL 3 yıl önce
çin ekibi acaba ne kadar bonservis istiyor. sosadan bonservis sorununu çözmesini bekledik olmadi. şimdide demba ba yi bekliyoruz. bakin milan sosayi ts ye satti. shanghai klübü neden bedava versinki demba ba yi. sonuçta kaliteli bir forvet. mutlaka alicisi vardir.
Kartal 3 yıl önce
Senin tek üzüntünün sosa olacağı kesin ama inat edip soylemeyeceksin.
Kartal 3 yıl önce
Fikret efendi sosa da bir yerse yaptın olmadı kaçırdın elinden şimdi işi dem ba ya çekiyorsun her zaman paralı satıp beleş almak olmaz bu sosa senin içini hep yakacak uğrun uğrun maçlarını seyrdeceksin hatta Beşiktaş maçlarını bir başka oynayacak bence Trabzon'dan kombine al çünkü takımında bir sosa yok benzeridir yok.