‘Tek stat olsun’

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, birçok futbolcu için ciddi teklifler aldıklarını açıkladı.

GÜNDEM 15.06.2015, 10:08
1164
‘Tek stat olsun’

Siyah-beyazlı kulübün önemli oyunculara sahip olduğuna dikkat çeken Çebi, “Pedro, Tolgay, Sosa, Demba Ba, Gökhan Töre, Oğuzhan ve Ersan’a transfer teklifleri var. 5 milyondan 15 milyon euroya kadar teklifler geldi. Bu takımın bir değeri var. Beşiktaş para ediyor” dedi.

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Nur Çebi tatilini geçirdiği Marmaris’te önemli açıklamalarda bulundu. Futbolun patronunun Şenol Güneş olduğunu söyleyen Çebi, “Hocamızın Beşiktaş’a hazır geldiğini görmek bizi çok mutlu etti. Kulüpteki profesyonellik Şenol Güneş hocamızla devam edecek” dedi.

Gündemdeki tüm konuları değerlendiren Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

- Şenol Güneş ile güzel günler göreceğiz. Bu yıl eskiye göre daha gayretli bir profesyonelleşme izlenecek. Bunun dizaynını Şenol Güneş ile yapacağız.

- A Takımdan Sorumlu Yönetici Mete Vardar tecrübelerini Şenol Güneş’e anlattı. Güneş mevcut ekip ile çalışacağını söylerken zaman içinde değişiklikler olabileceğini aktardı.

- Transfer kurulunun ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici arkadaşımız Erdal Torunoğulları’nın yürütmüş olduğu önemli projeler var. Yönetim olarak bunlara destek verdik. Sağ bek, stoper ve sol önde eksiklikler var.

‘Tek stat olsun’

- Bu sene futbolcularımız talep görüyor. Pedro, Tolgay, Sosa, Demba Ba, Gökhan Töre, Oğuzhan, Ersan’a transfer teklifleri var. 5 milyondan 15 milyon euroya kadar teklifler geldi. Bu takımın bir değeri var. Beşiktaş para ediyor.

- Hocamız Şenol Güneş’in statla ilgili düşüncesi şu. ‘Bir yer belirleyelim stadımız yapılana kadar orda oynayalım. Başakşehir ya da Ankara olsun. O stadın adını koyalım, evimiz olsun’ diyor. Şenol Güneş hoca İstanbul’u tercih ediyor. Atatürk Olimpiyat Stadı’na ise futbolcular ve teknik heyet soğuk bakıyor.

- Başkan Fikret Orman ile aramızda hiçbir sorun yok. İkimiz de Karadenizliyiz. Tam tersine aramız çok iyi ama nedense öyle bir algı oluşturuluyor.

‘Karar Güneş’in’

- Hocanın kamp döneminde vereceği rapor çok önemli. Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman’ı kampta görecek ve rapor verecek. Hoca bize kimi al derse alırız sat derse satarız.

- Mustafa Denizli, Lucescu ve birçok teknik adamla konuştuk. Fakat Şenol Güneş ile görüştükten sonra kimse ile temas kurmadık.

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorumlar (15)
mehmet 6 yıl önce
sizden hiçbişey olmaz sizin gidişiniz beşiktaşın kurtuluşu olacaktır
Bülent 6 yıl önce
Hepsi benden zengin ve basarilidir özel hayatlarinda yanliz futbolun f sini bilmez bu camia ya yakismayan 2 isimden biri. Dostu fiko la ozan gitsin ts rize baskan olsunlar.
Cezmi 6 yıl önce
Orman ve yonetim istifa!
kartalizmir 6 yıl önce
Quaresmasporlu serdalcılar defolun. Sizin q7 nizi guti nizi simao nuzu bırak bonservis almayı ceplerine para koyarak gönderdik. Şimdi genç ve karakterli bir takıma sahibiz tabi ki teklif yağacak. Aptallar
Demir 6 yıl önce
Kartalizmir,senin gibi saf,yagci ve ezik taraftarlar oldugu surece ve bu yonetim oldugu surece Besiktas hicbir zaman Sampiyon olamaz.
mehmet 6 yıl önce
kartalizmir sende kendine tekne ayarla
grkan 6 yıl önce
kartalizmir sende kendi yeğenine çakıyor musun orman gibi ?
kartalizmir 6 yıl önce
Asıl ezik olan ligi 5. Bitirdiği halde bizde quaresma var diye sevinen ergenlerdir. Siz de serdal gibi şike yapıyo musunuz sahte belge düzenliyor musunuz ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın