Taraftarlara sürprizimiz var

Beşiktaş’ın yeni mabedinden sorumlu yöneticisi, talihsiz bir kaza yaşanmasına neden olan güvenlik sorununun hızla giderildiğini belirterek “İş güvenliğinin arttırılması konusunda çalışmalar tamamlandı. Stadımızda şu anda 200’e yakın çalışan hemen görevlerinin başına geçtiler ve çalışmalara başladılar” diye konuştu.

GÜNDEM 20.08.2015, 07:50 20.08.2015, 07:52
1848
Taraftarlara sürprizimiz var

 BEŞİKTAŞ taraftarının sabırsızlıkla beklediği Vodafone Arena’da inşaat yeniden başladı. İki işçinin yaranmasına neden olan çatı kazası sebebiyle mühürlenen statta, eksikler giderilince yoğun mesai de bir kez daha hız kazandı. Gözler ise bir kez daha bitiş tarihine... 


Konuyla ilgili Hürriyet’e konuşan Beşiktaş’ın Vodafone Arena’dan sorumlu yöneticisi Umut Güner. Güner, bir tarih açıklamak istemese de “Taraftarlarımıza sürpriz yaparak açılışı bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda çok arzulu ve istekliyiz” ifadelerini kullandı.

BUGÜN KONTROL EDİLECEK
STADIN inşaatı sırasında önemli sorunlarla karşılaştıklarının altını çizen Beşiktaş Yöneticisi, güvenlikle ilgili olarak son kez bugün kontrolden geçeceklerini söyledi.
Vodafone Arena Stadı’nın bir an önce yetiştirilmesi için tüm çalışanların kendileri gibi özveri ve hızlılıkla çalıştığını belirten Umut Güner “Stadımızın güvenlikten sorumlu yetkilileri gece gündüz çalışarak sorunları gidermek için çabaladılar” dedi.

‘KISA SÜREDE ÇÖZDÜK’
YAŞADIKLARI talihsiz kaza sonrası inşaatın mühürlendiğine değinen Güner “Güvenlik sorununu çok kısa sürede çözüp stadın inşaatının devam etmesi için gerekli zemini hazırladık. Vodafone Arena inşaatında iş güvenliğinin arttırılması konusunda çalışmalar tamamlandı. Stadımızda şu anda 200’e yakın çalışan hemen görevlerinin başına geçtiler ve çalışmalara başladılar. Taraftarlarımıza sürpriz yaparak açılışı bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda çok arzulu ve istekliyiz“ dedi.HÜRRİYET
Yorumlar (4)
yahya 5 yıl önce
stadın görüntüsünü canlı olarak izliyordum derken yıkılmaya başladı.onuda tesadüfen can canlı izledim .yıkılmasebebi ise çatının devrilmemesini sağlayan altlara yerleştirilen kolonlar son kısımlarda yerleştirilmesi unutuldu ve devrilme oldu.izleyin kameraları görürsünüz,ihmal var.
Huzuli 5 yıl önce
Sonunda sövdüreceksiniz yapacağınız işe...Açın şu lanet canlı yayın kamerasınıda bizde görelim...Hakkaten sakladığınız bir şeymi var..
nartello 5 yıl önce
süprizz...... stad 2016 mayısa yetişecek galiba gerçekten süprizzzzzzzzzzz....
mehmett 5 yıl önce
Bu fikret orman hani diyordu bayramdan sonra(ramazan bayramı)isçi sayısını 1000lere cıkarcaz diye AMK orda staddâ 20_25den fazla adam sayamıyorum200bile yokl