Taraftarlara sürprizimiz var

Beşiktaş’ın yeni mabedinden sorumlu yöneticisi, talihsiz bir kaza yaşanmasına neden olan güvenlik sorununun hızla giderildiğini belirterek “İş güvenliğinin arttırılması konusunda çalışmalar tamamlandı. Stadımızda şu anda 200’e yakın çalışan hemen görevlerinin başına geçtiler ve çalışmalara başladılar” diye konuştu.

Taraftarlara sürprizimiz var

 BEŞİKTAŞ taraftarının sabırsızlıkla beklediği Vodafone Arena’da inşaat yeniden başladı. İki işçinin yaranmasına neden olan çatı kazası sebebiyle mühürlenen statta, eksikler giderilince yoğun mesai de bir kez daha hız kazandı. Gözler ise bir kez daha bitiş tarihine... 


Konuyla ilgili Hürriyet’e konuşan Beşiktaş’ın Vodafone Arena’dan sorumlu yöneticisi Umut Güner. Güner, bir tarih açıklamak istemese de “Taraftarlarımıza sürpriz yaparak açılışı bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda çok arzulu ve istekliyiz” ifadelerini kullandı.

BUGÜN KONTROL EDİLECEK
STADIN inşaatı sırasında önemli sorunlarla karşılaştıklarının altını çizen Beşiktaş Yöneticisi, güvenlikle ilgili olarak son kez bugün kontrolden geçeceklerini söyledi.
Vodafone Arena Stadı’nın bir an önce yetiştirilmesi için tüm çalışanların kendileri gibi özveri ve hızlılıkla çalıştığını belirten Umut Güner “Stadımızın güvenlikten sorumlu yetkilileri gece gündüz çalışarak sorunları gidermek için çabaladılar” dedi.

‘KISA SÜREDE ÇÖZDÜK’
YAŞADIKLARI talihsiz kaza sonrası inşaatın mühürlendiğine değinen Güner “Güvenlik sorununu çok kısa sürede çözüp stadın inşaatının devam etmesi için gerekli zemini hazırladık. Vodafone Arena inşaatında iş güvenliğinin arttırılması konusunda çalışmalar tamamlandı. Stadımızda şu anda 200’e yakın çalışan hemen görevlerinin başına geçtiler ve çalışmalara başladılar. Taraftarlarımıza sürpriz yaparak açılışı bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda çok arzulu ve istekliyiz“ dedi.HÜRRİYET
Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2015, 07:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
yahya
yahya - 4 yıl Önce

stadın görüntüsünü canlı olarak izliyordum derken yıkılmaya başladı.onuda tesadüfen can canlı izledim .yıkılmasebebi ise çatının devrilmemesini sağlayan altlara yerleştirilen kolonlar son kısımlarda yerleştirilmesi unutuldu ve devrilme oldu.izleyin kameraları görürsünüz,ihmal var.

Huzuli
Huzuli - 4 yıl Önce

Sonunda sövdüreceksiniz yapacağınız işe...Açın şu lanet canlı yayın kamerasınıda bizde görelim...Hakkaten sakladığınız bir şeymi var..

nartello
nartello - 4 yıl Önce

süprizz...... stad 2016 mayısa yetişecek galiba gerçekten süprizzzzzzzzzzz....

mehmett
mehmett - 4 yıl Önce

Bu fikret orman hani diyordu bayramdan sonra(ramazan bayramı)isçi sayısını 1000lere cıkarcaz diye AMK orda staddâ 20_25den fazla adam sayamıyorum200bile yokl