“Taraftara yalan söyledik”

Beşiktaş'ın Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'da Şansal Büyüka'nın sorularını yanıtladı.

GÜNDEM 03.06.2015, 14:59
“Taraftara yalan söyledik”

İşte Fikret Orman’ın açıklamaları:

“En önemli iş kaba inşaatın bitmesi daha sonra çatı yapılacak ve sonra çimler yapılacak. hepsi birbiriyle bağlantılı işler… Çatının üstünü yapmak Temmuz’un 1’i ve 5’i arası sonra çime gireceğiz. Eylül’ün 20’si gibi stadın bitmesini bekliyoruz. İçerdeki işlerin yürümemesi için bu arada mekanik işlerin %60’ı falan bitmiş durumda… Fayanslar, bölmeler ve camlara başlamak üzereyiz. Dış cephesi bitmek üzere… TFF ve Federasyona dilekçe verdik. ilk 2-3 iç saha maçını deplasmanda oynamak ve ikinci yarı bu maçları içerde oynamak gibi bir isteğimiz var. Stadımız yetişmiş olsa şampiyon olurduk.”

“Taraftara beyaz yalan söyledik”

“Stadınız açılışı konusunda taraftarımıza beyaz yalan söyledik. 400-500 milyon borç ödedik biz. Kaynak yaratmaya çalıştık, transferler yaptık çarkı döndürmemiz gerekiyordu.”

Yorumlar (43)
ahmet a. 5 yıl önce
beşiktaş spor kulübü mü, inşaat şirketi mi? fikret orman yalan dolan 1 saat konuştun sportif hiçbir şey anlatmadın. bana ne senin ödediğin borçtan, bana ne senin inşaatından? 10 dakika değin geç bunları. tek kelime sportif kelam edemedin. edemezdin de. ÜÇ YIL SIFIR KUPA. DÜŞ ARTIK YAKAMIZDAN.
asi kartal 5 yıl önce
hayatın yalan-fikret orman: kulübün anasını ağlattın 400-500 milyon borç ödemiş miş hala yalan söylüyosun...450 milyon euro kulübün borcunu artirdın..sen ne biçim yaratıksın ya: seni doğuran annen bile senden nefret ediyodur sen bir hainsin
fatih 5 yıl önce
başkan sadece stadın açılışı yalan olsa neyse 1- 2012 de geldiğinde borçlar 3 senede sıfırlanacak dedin 2 katı oldu 2- 7 yetimin hakkını yedirmem dedin 3 yılda berat sinan niang dentinho süzen eriksson yalçın uğur boral ve bir bu kadar daha kişiye tonlarca para verdin 3- ödemeler zamanında yapılıyor demene rağmen 5 aydır paraların ödenmediği çıktı ortaya yalan dolan fikret orman
tabii ki 5 yıl önce
Arkandayız büyük başkan
kenan 5 yıl önce
yalan söyledik demene gerek yokki senin beşiktaşla ilgili her şeyin yalan dolan
asi kartal 5 yıl önce
tabii ki arkandayız trolü fikret ormanın arkasından zevk almaya çalışıyosun ama önüne geç daha iyi zevk alırsın...sizin gibi burada 2-3 tane var isimlerini değiştirip değiştirip yorum yapıyolar..büyük başkanmış bundan tuvalet bekçisi olmaz..
adil arif 5 yıl önce
Bilinçsiz taraftar sistemden ve uzun vadeli planlamadan anlamaz. Bu nedenle hep fiyakalı transfer ve günlük başarı ister. Demirören gibi adamlar sırf bu yüzden günlük başarı peşinde koşarlar, taraftara şirin görünmek için kulübün geleceğini ipotek altına alırlar. Fikret Orman gibi başkanlar ise taraftara şirin görünmeyi düşünmezler. Kendi çıkarlarını değil kulübün geleceğini düşünürler. Bedava bilet vermeyi, menejerlere para yedirmeyi, gazetecileri beslemeyi keserler. Ayaklarını yorganına göre uzatırlar. Bu yüzden taraftarın ekserisi sevmez onları, bu yüzden bizim gibi ülkelerde başarı yerel kalır.
deserteagle 5 yıl önce
yalan dolan fikret orman sen pinochio'sun aldigin nefes gibi yalan soyluyorsun !! palavra oglu palavra fikret orman
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın