Taraftar Yanlış Yaptı

Tolga Zengin’in annesinin ölümünden bir gün sonra bile sahaya çıktığını belirten Ahmet Nur Çebi, onu protesto eden taraftarların yanlış yaptığını söyledi.

GÜNDEM 21.03.2015, 03:02
1128
Taraftar Yanlış Yaptı

kinci Başkan Ahmet Nur Çebi de Brugge maçında hataları nedeniyle protesto edilen kaleci Tolga’ya destek verdi.

Sosyal medyada yoğun bir eleştiriye hedef olan Tolga’ya yapılan hakaretlere şiddetle karşı çıkan Çebi, “Bu oyunda elbette eleştiri olacaktır. Ancak, annesini kaybetmiş kalecimiz Tolga’ya hakaretler edilmesini kabullenemeyiz. Kaldı ki, bu kelimeleri kullanan arkadaşların, Tolga’nın annesinin vefatından hemen sonra üzüntüler içinde maça çıktığını unutmasınlar. Kaldı ki, her başarısızlıkta faturayı bir kişiye kesmek, bu oyunda asla örtüşmez. Futbol takım oyunudur, başarı da, başarısızlıkta herkes pay sahibidir” dedi.

 

Teknik konulara girmek istemediğini de belirten Çebi, “Girersek, renkler suluboyaya döner. Bizler yöneticiyiz, bizlerin görevi bellidir. Artı, Brugge’nin UEFA Kupası’ndaki başarılı grafiği ortada. Tabi ki gönül isterdi ki, bu kulvarda devam edelim, ilk sekize kalalım. Olmadı, başaramadık. Tolga’yı kimse günah keçisi yapmasın. Sakatlıktan yeni çıktı, kaldı ki Cenk’in adalesinde yapılan MR çekiminde yırtık tespit edildi. Yani sakatlığı söz konusuydu. Teknik direktörümüz Bilic, elenişin doğrusunu, yanlışını o bilir. Bunun yanıtını en iyi o verir, bize düşmez” diye konuştu.

 

Yorumlar (13)
BJK 6 yıl önce
HEP DESTEK TAM DESTEK SONUNA KADAR TOLGA ZENGIN.
serkan akdag 6 yıl önce
siktirsij gitsin serefsizvbi kaptan sorumluluk alip ciimiyosa kaleden zavalli gibi duruyosa buyuk besiilktas kulubunde yeri yoktur
Ahmet Özgür 6 yıl önce
Bizler Tolga'ya kızmıyoruz, bizim derdimiz Bilic.. Adam sakatlıktan çıkan,formsuz,beceriksiz ne kadar adam varsa ilk 11'e sürüyor! Cenk iyi bir grafik yakalamıştı neden en önemli maçında gidip sakatlıktan çıkan Tolga'ya formayı verdin kalede? Bilic oyuncu tercihleri konusunda saplantılı bir adamdır ve bu böyle devam ettikçe biz kaybetmeye devam edeceğiz maalesef..
eagle 63 6 yıl önce
hep topçular suçlu görünüyor esas suçlu biliçtir
abdullah 6 yıl önce
evet şuçlu taraftar 70 000 kişi niye gittik ki biz ama demi 50 dk kaleye gideme sonra ıslıklama bagırma ki bağırmadım ama bağıranları ve ıslıklıyanlar takının elenmesine sebep oldu denmesi çok şaçma
Angaralı Kartal 6 yıl önce
Şimdi suçlu biz olduk öylemi.Ankaradan kalktık maça geldik.Gırtlağız patlayana kadar takımı destekledik.Senin antrenörünle kalecin aldığımız maçı adamlara hediye etsin.Bizde bunu alkışlayalımmı.Yok öyle bi dünya Çebi başkan.Kimse kusura bakmasın.BEN TARAFTARIM ARKADAŞ.OYNARSA ALKIŞLARIM OYNAMAZSA ISLIKLARIM.İşinize gelirse.Ankara dönüşünde o yol bitmek bilmedi.Biz sizin gibi uçaklarda seyahat edemiyoruz kusura bakmayın...
AOK 6 yıl önce
Arkadaslar bu yenilgide sadece Tolga Zengine odaklanmak Yönetimin ve gercekte bu formayi hak etmeyen bazi futbolcularin ekmegne yag sürmektir. Bu yenilgide Yönetimin bile bile lades deyip gercek iddiali bir Stoper almamsi birinci neden, ikinci neden Olcay ve Veli gibi futbolcularin özellikle Türkiyedeki derbi maclari ve Avrupadaki maclarda neredeyse hic futbol oynayamamasi bol hatali silik ve korkak futbol oynamalari, Ücüncü neden Pektemegin Futbolcu-Sporcudan cok Akciger hastaligna yakalanmis hastalar gibi görünmesi, dördüncü neden Ismail Köybasi gibi futbolcularin hala Besiktasta tutulmasi, besinci neden Bilicin Ersan- Atinc ve Atibayi u macta kullanmamasi, Olcay ve Töre arasinda sanki bir KÜSLÜK mü varda macta paslasmamaya özen gösterdiler?? Bunlar gibi daha bircok sey siralanabilir. Ama Arkadaslar TOLGA ZENGINE Yüklenmek bütün bu gercek ama aci gerceklerin görmezden gelinmesine neden olacak.. Uyanik olalim arkadaslar.
mehmet 6 yıl önce
futbolcunun iyi oynaması için taraftarın gaz vermesi gerekmiyor. futbolcu iyi mücadele eder iyi oynar futbolculuğun gereklerini yerine getirişe taraftar onu yalnız bırakmaz. taraftarın yaptığı fedakarlıkların onda birini yapmayan futbolcu teknik direktör geliş kendi baksın önce.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın