Tam Ferrari'nin borcu bitmişken 2 dava birden!

Matteo Ferrari'nin 8 milyon euroluk alacağını bitiren Beşiktaş'ın, aynı gün iki davayla tadı kaçtı.

GÜNDEM 11.04.2015, 09:41
1282
Tam Ferrari'nin borcu bitmişken 2 dava birden!

Beşiktaş, kaleci McGregor'un Hull City Kulübü'ne transferi esnasında futbolcunun şirket ve temsilcisi Fabien Piveteua'ya ödeme yapmadığı için CAS'a şikayet edildi.

Kulüpten KAP'a yapılan açıklamada, Piveteau ile imzalanan sözleşmeye göre 175 bin Euro ödenmesi konusunda anlaşıldığı ancak söz konusu ödemenin tamamlanmadığı belirtildi.

Beşiktaş'a ikinci şoku yaşatan isim ise BJK TV'nin eski genel müdürü Tuğrul Yenidoğan oldu. Yenidoğan'ın hafta tatili, yıllık ücretli izin, ihbar ve kıdem tazminatlarının tahsiliyle ilgili olarak siyah-beyazlı kulübe dava açtığı belirtildi.

 

 

 

FERRARİ'NİN BORCU BİTTİ!

Beşiktaş,eski futbolcusu Matteo Ferrari'ye borç yükünden kurtuldu. Siyah-beyazlılar, iki yıllık süreçte İtalyan yıldıza 8 milyon Euro ödedi. Ferrari, 2011- 12 sezonunda sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmiş, alacakları için de CAS'a başvurmuştu.

CAS'ın futbolcuyu haklı bulması sonucu, yapılan görüşmeler sonunda Ferrari'nin 8 milyon Euro'luk alacağı 24 takside bölünmüştü.

 

MİLLİYET

Yorumlar (4)
Sebahattin Eğriçayır/ Erzurum 6 yıl önce
Bu adam tam ceyar. hem fizikmen hemde ruhen tam ceyar
çArşı 6 yıl önce
senı orya getrenın karınsını kıznı çocuğunu sıkım
iranlı kartal... 6 yıl önce
gri beşiktaşlı... gerçek siyah - beyaz beşiktaşlı olamamış...
tekin 6 yıl önce
ne oldu ya,gün oldu devran mı döndü.tuğrul,sayın ormanın prensiydi.bjk tv müdürlüğü yetmemiş kulup iletişimin başına getirmişti.tuğrul bey iyi arşivcidir.hafızası güçlüdür.sayın başkana pek uymadı herhalde;;))