Talisca'nın önünde 3 seçenek!

Portekiz basını, Anderson Talisca’nın kariyeri için çok kritik bir dönemden geçtiğinin altını çizdi. Brezilyalı yıldız önümüzdeki 3 aylık süreçte performansı ve tercihleriyle kendi kaderini belirleyecek.

GÜNDEM 10.04.2018, 01:56 11.04.2018, 02:33 kartalbakışı.com
652

Attığı birbirinden kritik goller ve asistleriyle Beşiktaş’ı sırtlamaya devam eden Anderson Talisca, Portekiz’de de gündemden düşmüyor. 

Brezilyalı futbolcu son dönemde transfer gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olarak öne çıktı. Portekiz basınında yer alan haberde, Talisca’nın önündeki  3 seçenek masaya yatırıldı.

Mourinho peşinde

24 yaşındaki futbolcunun, 2020’ye kadar sözleşme yenilediği Benfica tarafından çok yakından izlendiği, oyun olarak gelişmesi, goller atması ve Brezilya Milli Takımı’na seçilmesinin çok önemli görüldüğü kaydedildi.

Bir diğer seçenek olarak Talisca’nın Beşiktaş ile kariyerine devam etme durumu gösterildi. 21 milyon euroluk satın alma hakkı olan siyah-beyazlıların yanı sıra Talisca’nın kararının da 3 ay içerisinde netleşeceği aktarıldı.

Öte yandan İngiliz devleri Manchester United ve Liverpool’un Talisca’yı izlediği haberlerinin önemli olduğu dile getirildi. Özellikle Jose Mourinho’nun Manchester United’la devam etmesi halinde sezon sonunda Talisca hamlesini yapacağı vurgulandı.  Yetenekli futbolcunun, Brezilya Milli Takımı ile 2018 Dünya Kupası’nda yer alması halinde transfer ihtimallerinin farklı noktalarda olacağı ve bonservis bedelinin sürekli değişmeye müsait olduğu da aktarıldı.

Milliyet / Celal Umut Eren

Yorumlar (0)