Talep UEFA'dan geldi

Süper Lig'de Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak olan sezonun son derbisini kimin yöneteceği belli değil ama, kimin "yönetmeyeceği" belli oldu!

Talep UEFA'dan geldi

Şampiyonlar Ligi finaline atanan Türkiye'nin 1 numaralı hakemi Cüneyt Çakır, artık bu sezon kritik maç yönetmeyecek. Dolayısıyla ne Galatasaray-Beşiktaş derbisinin ne de kalan kritik hiçbir maçın hakemi Çakır olmayacak.

Talep UEFA'dan geldi, açıklamayı ise TFF yaptı...

TFF'den bugün yapılan açıklamada "Merkez Hakem Kurulu, UEFA Hakem Komitesi'nin Cüneyt Çakır'a final karşılaşmasına kadar geçecek süreçte, ülkemizdeki liglerin zorluk derecesi yüksek müsabakalarına atanmaması hususundaki hassasiyetini dikkate alarak değerlendirme yapacak" denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Farketmez
Farketmez - 4 yıl Önce

Kim gelirse gelsin dönücek şahibe şike belli !

oğuz
oğuz - 4 yıl Önce

C.ÇAKIR LİSEDEYKEN FB VE R.DİLMEN HAYRANLIĞINDAN DOLAYI LAKABI RADO (RIDVAN KISALTMASI) LAKABI KULLANIYORDU!!!

atasoyk
atasoyk - 4 yıl Önce

ilk defa hakemden kormuyorum... nedeni de aziz ve febe lobisi.. aziz işine geldiği için bjk nin hakkını yedirmez... insanın kendi yönetimine güvenmeyip azize güvenmesi nekadar acı..

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

allahıma şükürler olsun bu cüneyt denen yaratıktan kurtulduk allah bu adamın yüzünü iki cihanda da güldürmesin inşallah... ATASOYK kardeşim; helal olsun muazzam bir eleştiri yapmışsın ağzına ve yüreğine sağlık

iranlı
iranlı - 4 yıl Önce

asi kartalın yorumuna sonuna kadar katılıyorum...bravo...