"Takım yok ki"

Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Kasımpaşa-Beşiktaş maçını değerlendirdi.

GÜNDEM 18.04.2015, 21:58
2356

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Kasımpaşa-Beşiktaş maçının ilk yarısını değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Orta sahada bir boşluk vardı. Beşiktaş'ın olduğu kadar Kasımpaşa'nın da kritik maçı. Beşiktaş'ın ilk golü Sivok-Fernandes dönemindeki Beşiktaşvari bir gol oldu. Uzun zamandır böyle gol görmedik Beşiktaş'tan. Beşiktaş doğru hücum yaparsa pozison bulur. Bence Beşiktaş için ikinci yarı Galatasaray maçı gibi olacak" dedi."Demba Ba, Vodafone Arena'da leblebi gibi gol atar"

"Takım yok ki"

Beşiktaş'ın 5-1 yendiği maçın ardından da değerlendirme yapan Rıdvan Dilmen, "Kasımpaşa takımında yardımlaşma yoktu. Savunmayı eleştirmek için önce bir takım olması lazım. Takım yok ki savunmayı eleştirelim. Bence Turgay bey çok ciddi yatırımlar yaptı. Fakat belli ki takım iyi futbolcularla olmuyor. Jose Sosa, Sosa'dan Rıdvan Dilmen'in beklediği yani benim beklediğim vuruşu gerçekleştirdi. Takımın bir lideri olsa da. Sivok takımın en tecrübeli oyuncusu" dedi.

Yorumlar (3)
Sergün 6 yıl önce
Aaaaaaaaaaa..Bütün bet sesler ve özellikle Çarşı,nın birdenbire sesi kesildi..Şimdi nasıl kızıyorlardır Beşiktaş,lı futbolculara.
Rifat 6 yıl önce
Demba ba yetenekli yildiz biroyuncu degil. Bu nedenle yeni yapilan kucuk stadta da ufak takimlara atar,buyuk maclarda hic birsey yapamaz. Bu sene oldugu gibi!
selcuk 6 yıl önce
SERGUN kardesim cok guzel yazmisin tebrik ederim ne oldi sahte bjk liler bir haftadir bakan istifa falanfilan aldinizmi babayi BUYUK BASKAN CARSIYA INAT YOLA DEVAM ALLAH utandirmasin