Takılıp düşmemizi bekleyenlere umut vermeyeceğiz

Beşiktaş'ın başarılı orta saha oyuncusu Josef de Souza son Kasımpaşa mağlubiyeti sonrasında takım arkadaşlarına moral verdi.

GÜNDEM 06.04.2021, 11:56 07.04.2021, 20:59
343

Üst üste alınan galibiyetler ardından yaşadıkları kayıpla beraber morallerin bozulduğu Beşiktaş'ta kollar sıvandı.

Kasımpaşa yenilgisinin hemen ardından orta sahanın tecrübeli ismi Josef De Souza maçtan hemen sonra yaptığı konuşmada;

"Bizler Türkiye'nin en büyük takımının oyuncularıyız ve en büyük camiasına hizmet ediyoruz. Bir arada duracağız. Yan yana, sırt sırta. Önümüzde zorlu bir Alanyaspor karşılaşması var. O maçı kazanarak şampiyonluğu ne çok kadar istediğimizi göstereceğiz. Bizim takılıp düşmemizi bekleyenlere umut vermeyeceğiz. Bizi kimsenin yıkmasına müsaade etmeyeceğiz" diyerek takım arkadaşlarına moral verdi. (FOTOMAÇ)

Yorumlar (1)
Kalp sektesi vaaaarr 2 hafta önce
bundan büyük umut mu olur sağolasın Sergen rakibin ikisinide dirilttin ben senin büyük hoca olacağına hala inanmıyorum büyük hoca buralarda hata yapmaz ve korkarım ki bu sen şampiyon olamayacağız çünkü senin ikramin bu kadar değil geriside var mesela bu hafta bir de demişsin ki Abu ve ghezali aradık yapma be bu çok ayıp oynadığın takımda bunlar hiç olmadı yoklardi hepsi Kasımpaşa be takım yorgun onuda geç onbeş gün ne yaptın Beşiktaş'ın kaderi gelen her hoca bu hataları yapıyor