Süper Lig'de Önder Özen bombası!

Şota Arveladze'nin istifasının ardından bir süre alt yapı koordinatörü Jan Wouters ile yola devam eden Kasımpaşa'da teknik direktörlüğe sürpriz bir isim getirildi.

GÜNDEM 14.04.2015, 12:35
1328
Süper Lig'de Önder Özen bombası!

Kasımpaşa'da Shota Arveladze'den boşalan teknik direktörlük görevine, geçen yıl Beşiktaş'ın Futbol Direktörlüğünü yapan Önder Özen getirildi. Özen'in yardımcılığını ise milli takımın eski oyuncusu  ve bir dönem Trabzonspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta forma giyen Mehmet Aurelio yapacak.Lacivert - Beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Türk futbolunun önemli isimlerinden ve çalıştığı her takımda başarılı işlere imza atan Zeki Önder Özen ile Teknik Sorumlu olarak 1,5 yıllığına anlaşma sağlanmıştır. Yardımcılığını ise A Milli Takımımız formasını uzun yıllar başarıyla terleten Mehmet Aurelio yapacaktır" denildi.

Önder Özen, Kasımpaşa'nın başındaki ilk maçına Beşiktaş karşısında çıkacak.

Yorumlar (4)
asi kartal 6 yıl önce
yazıklar olsun be boşuna söylememişler beşiktaşın düşmanı kendisidir diye kasımpaşanın yönetimive sahibi beşiktaşlı üyeler ama ellerinden gelen hainlikleri yapıyorlar.beşiktaş maçı öncesi bunu yapmaları büüyük şerefsizlik beşiktaş taraftarı bu hainliğide unutmuyacak ey önder özen seni de bu listeye ekliyorum yazık gerçekten yazık
Emre Kartal 6 yıl önce
ʺASİ KARTALʺ çok değişik bir karaktersin eminim. Muhtemelen 12-13 yaşındasın. daha büyük olsan bile hatta 60 yaşında olsan bile 12-13 yaşındaki çocukların söyleyebileceği şeyler söylemişsin. Ne deyim ben sana bilemedim ki.
asi kartal 6 yıl önce
emre denilen arkadaş;senin gibi insanlar yüzünden beşiktaş parçalanmıştır.körsüünüz yada cemaat çisiniz.kasımpaşa nın beşiktaş düşmanlığını yaptığını anlamıyacak kadar kapasiten yoksa bişey söylememe gerek yok sen yaş kavramını yapacağına beşiktaş a savaş açanlara bir bak.aklın sıra beni aşağılamaya çalışmışsın :)sen uyu birader uyu senin gibi çok trene bakan var..ha bir eksik ha bir fazla
marco 6 yıl önce
asi kartal haklısın beşiktaşın en büyük düşmanı yine beşiktaşlılardır. içimizdeki irlandalılardan kurtulsak eminim daha iyi yerlerde olacağız.