Süper Lig'de maçlar 1 hafta ertelendi

Fenerbahçe'ye yapılan saldırı sonrası yapılan tarihi futbol zirvesinde Süper Lig maçlarının bir hafta ertelenmesine karar verildi.

GÜNDEM 06.04.2015, 16:25
1266
Süper Lig'de maçlar 1 hafta ertelendi

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe Futbol Takımı’nı taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyla ilgili tarihi bir toplantı gerçekleştirildi.


Üç ismin gerçekleştirdiği ilk zirvenin ardından TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, yönetim kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Mustafa Beyazlı, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı Mesut Hoşcan ile birlikte Süper Lig’de mücadele eden takımların temsilcileri de toplantıya katıldı.

 


Türk futbolunun tepesindeki isimlerin önderliğinde gerçekleştirilen tarihi zirvede en çok merak edilen konu olan liglerin ertelenip ertelenmeyeceği hakkında da karar alındı. Toplantıda Spor Toto Süper Lig maçlarının bir hafta ertelenmesine karar verildiği öğrenildi.

Yorumlar (7)
fatih 6 yıl önce
süper
durukan 6 yıl önce
Ertelenmese sasardim bu federasyonu azizden baska kimse yonetmiyor simdi emin oldum14 yabanci kuralinda biraz olsun acabalarim vardi simdi emin oldumki aziz bu federasyonun gizli baskani yazik ya zaman bugun besiktasin maçi iptal edilsin daha gerçekçi olmazmi nasil olsa karar alinmis fazladan dinlenmis olur yerse tabii
Tuzla Çarşı 6 yıl önce
Fenerbahçe'ye yapılan saldırıyı kınıyoruz ama madem Türk Futbolu tehlikede ki erteliyorsunuz. Bu akşam bizim futbolcular tehlikede değil mi? Bizim futbolcular stres altında değil mi? Niçin bizim maçıda ertelemiyorsunuz......... Ayip be federasyon. Bu kadar açık açık Fenerbahçe tutulmaz ki!
my eagle 6 yıl önce
Futbol camiasındaki herkesin ağzından çıkanı kulağı duyduğu zaman, maçı kazanamasa bile bunun bir oyun olduğunu herkesin kabul ettiği ve rakibi alkışladığı zaman, taraftarların ve yöneticilerin kolkola maç izlediği zaman, puanın değil centilmenliğin ön plana çıktığı zaman bu olaylar olmaz.Ancak, bunlar hayal gibi birşey...
ali can 6 yıl önce
Bu bir skandaldır.3 temmuzdan bu yana futbolumuz darbe yiyor..ligin anlamı bile kalmadı.yazıklar olsun.
AOK 6 yıl önce
Daha düne kadar sikeden sorgulanan FB usaklari cikmislar TV ye Bu olay aydinlanana kadar Futbol oynamak istemiyoruz diyorlar.. Eger erkekseler olay aydinlanmazsa Türk Futboluna bir daha adim atmasinlar..Sekip Posturoglu bile TV de. Türk Futbolunda Böyle bir ortam mide bulandirici.. Haciosmanoglunu TÜRK FUTBOLUNDA OLMAYAN ADALETE DIKKAT CEKMEYE CALISTIGI ve bunun icin CESURCA SAVASTIGI icin TEBRIK EDIYORUM..
black eagle @ black sea 6 yıl önce
LİGLER BİR HAFTA ERTELENMİŞ MİŞ... Komple iptal edilsin !!! Arada fb'nin şampiyonluğu da ilan edilsin hatta !!! Zaten bütüngayeniz bu değil mi ????!'^+%&/()=?_?=)(/&