Süleyman Seba, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Çarşamba günü akşam saatlerinde hayatını kaybeden Beşiktaş’ın Onursal Başkanı Süleyman Seba, son yolculuğuna uğurlandı.

GÜNDEM 15.08.2014, 15:05
Süleyman Seba, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kulüpte ve Vodafone Arena Stadı’nda düzenlenen törenin ardından Dolmabahçe Camii’ne getirilen Seba’nın naaşı, cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazına müteakiben Feriköy Mezarlığı’na defnedilmek üzere götürüldü.

CUMHURBAŞKANI GÜL CENAZE TÖRENİNDE

Dolmabahçe’deki Bezmi Alem Camiisi’ndeki cenaze törenine Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Lig kulüp başkanları, spor, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda insan katıldı.

Loading...
Yorumlar (1)
Tunç Kartal 6 yıl önce
''Çıldırt bizi başkan'' diye,''Quaresma,Fernandes'' diye veya ''illede yıldız transfer isteriz'' diye bağırarak bir taraflarını yırtanların hiç bir zaman değerini hissedemeyeceği büyük bir insandı o. Beşiktaş'a olan sınırsız sevgisini, Beşiktaş'ın istikbalini umarsızca harcamayarak ispatladı. Bu ülkenin var olmasının tek unsuru nasıl Atatürk'se, Beşiktaş'ın halen büyük bir spor kulübü olarak var olmasının temel unsuruda Seba'dır. Ben 40 yaşında bir Beşiktaş sevdalısı olarak ''gerçek anlamdaki'' Beşiktaşlılık duruşunun ne demek olduğunu ondan gördüm ve bu yüzden kendimi tarifsiz derecede şanslı hissetmekteyim.