Süleyman Seba

Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu Feyyaz Uçar, Süleyman Seba için "Onu sevmemek mümkün değildi. Bizim için futbolun, hayatın anlamıydı" dedi

Süleyman Seba

Beşiktaş’ın efsanevi futbolcusu Feyyaz Uçar, vefat eden Süleyman Seba için “Bizim için hayatın anlamıydı” ifadesini kullandı.

Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın cenaze töreninde NTV Spor’a konuşan Feyyaz Uçar “Süleyman Seba bizim için hayatın anlamıydı. Futbolun anlamıydı. Çok sevilen bir insandı. Onu sevmemek mümkün değildi. Bize karşı zaman zaman sesini yükseltirdi ama ona olan sevgimiz hiç eksilmedi. Ama işte hayat, tabiat böyle bir şey. 2 ay önce durumunun ciddi olduğunu söylemişlerdi. Ben de bunun üzerine hissettiklerimi kaleme döküp, mektup yazdım. Çok beğenmişti. Sonra yanına gidip ellerinden öptüm, birlikte kahvaltı yaptık. Son zamanlarında yanında oldum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hilmikartal
hilmikartal - 5 yıl Önce

hayranlikla bakilan ender kisilerden.
Feyyazin bakisina dikkat..
Allah rahmet eylesin.

adanali
adanali - 5 yıl Önce

kesinlikle katiliyorum kardesim ,allah rahmet eylesin.

Gezgin
Gezgin - 5 yıl Önce

Mekanın cennet olsun sayın SEBA..Eminim peşinden dökülen bu sahte gözyaşlarını görüyor ve gülüyorsundur..Senin için gitsin diyenler bile yas ilan ettiler..Yok yok bu dünya bana görede deyil,,Bir an önce gitmeli..

adnan 60
adnan 60 - 5 yıl Önce

gezgin kardeş çok doğru yazmışsın.helal olsun sana,hayat böyle olmamalı,herkes senin gibi dobra konuşsa zaten böyleleri aramıza giremez.yalaka bir topluma doğru gidiyoruz..........