Süleyman Hurma ikiye böldü

Beşiktaş'ın gündemindeki sportif direktör Süleyman Hurma, siyah-beyazlıları adeta ikiye böldü.

GÜNDEM 22.05.2015, 12:08
772
Süleyman Hurma ikiye böldü

Beşiktaş’ın gündemindeki teknik adamlardan Şenol Güneş ile birlikte sportif direktör olarak göreve getirilmesi ihtimali bulunan Süleyman Hurma, siyah-beyazlıları adeta ikiye böldü.

Kayserispor’dan ayrılacağını açıklayan ve Güneş’le birlikte siyah-beyazlı kulübe gelmesi konusunda sessiz kalmayı tercih eden Hurma’nın, Başkan Fikret Orman’a yakın arkadaşları olan menajer Şükrü Yazıcıoğlu ve Ertan Göksu tarafından önerildiği belirlendi.

Bugüne kadar Süleyman Hurma ismini hiç duymayan yöneticilerin, “Camiamızda sportif direktörlük yapacak çok isim varken Süleyman Hurma’yı almamız tribünlerin tepkisini çeker” diye konuştukları öğrenildi.

Hurma’nın uzun yıllardır Kayserispor’a transferlerde çok para kazandırdığını belirten bazı yöneticilerin ise bu nedenle deneyimli futbol adamına sıcak baktıkları savunuldu.

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (4)
serkanatlı 5 yıl önce
2 ye mi böldü? paramparça eder Beşiktaş düşmanı şerefsiz hurma
yazinyenilenhurmalar 5 yıl önce
video izleme sitesinde açın Beşiktaş-kayseri süleyman hurma yazın görün tribün için neymiş süleyman hurma...
ufuk uçtu 5 yıl önce
bu adamı getirrse eger taraftarı unutsn
erdem 5 yıl önce
o serefsizin isi yok besiktasta, kayseride hem genel menaerlik yapan ve oyuncu menajerligine giren bir adamin urda isi yok. ertan goksu ile beraber calisan ve cebini dolduran bu adami nasil gundeme getiriyorlar