Statla ilgili önemli bir ayrıntı dikkat çekti

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, istekleri karşılamanın mümkün olmadığını belirterek, 'Beşiktaşlıların bu heyecanı beni de heyecanlandırıyor. Büyük talep var ama stadın da belli bir kapasitesi var' dedi.

GÜNDEM 01.04.2016, 12:42 01.04.2016, 12:44
6908

 Beşiktaş, yeni stadı Vodafone Arena'nın açılışı için geri sayıma başlarken, gelen yoğun taleplere cevap vermekte zorluk çekiyor. 11 Nisan'daki Bursaspor ile oynanacak açılış maçı için 500 bin kişinin talepte bulunduğu ortaya çıktı.

Başkan Fikret Orman, yoğun ilginin kendisini de heyecanlandırdığını söyledi. Gelen taleplere olumlu cevap vermekte zorlandığını belirten Başkan Orman, “Stadın kapasitesi belli, 42 bin kişilik. Ama neredeyse 500 bin kişi maça gelmek istiyor. Beşiktaşlıların bu heyecanı beni de heyecanlandırıyor.

Onların sevincini gördükçe yorgunluğumu unutuyorum. Ancak tüm talebi karşılamamıza imkan yok" dedi. Stadın hala bir takım eksiklerinin bulunduğunu belirten Fikret Orman, “Şimdi sadece açılışı düşünüyoruz. Açılışa kadar tespit ettiğimiz eksiklikleri gidereceğiz. En büyük stresim stadı bitirerek Beşiktaş'a yakışan görkemli bir şekilde açılışını yapmak" ifadelerini kullandı. Stadın camiayı birleştirmek adına çok önemli bir olgu olduğunu ifade eden Orman, “Geçtiğimiz iki sezon şampiyon olabilirdik ama stadımız olmadığı için bu bütünleşmeyi yakalayamadık. Bu sezonun kritik haftalarını artık evimizde oynayacağız. Bunun da önemli bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Umarım hedeflediğimiz şekilde yolumuza devam eder ve kupayı yine burada kaldırırız" diye konuştu.KAYNAK:YENİŞAFAK
Yorumlar (7)
Hako1903 5 yıl önce
E madem bu kadar talep var açılış maçını olimpiyata alsınlar 80 000 bin kişi dolduralım.
Hako1903 5 yıl önce
E madem bu kadar talep var açılış maçını olimpiyata alsınlar 80 000 bin kişi dolduralım.
Hako1903 5 yıl önce
Nisan 1 şakası ha ciddiye almayın.
Ahmet 5 yıl önce
Hako1903 zeka sorunun mu var ?
Kerem 5 yıl önce
lan hako XD hahahahaha hic gülesim yokdu...
evt olimpiyata alalim maci vodafone arena kendi kendine acilis yapsin aq hjahahahahah
HAsan 5 yıl önce
peki dikkat çeken ayrıntı ne?
Hako1903 5 yıl önce
Ahmet ayıp oluyo valla... Yok öyle bi sorunum bi tanısan zekema hayran kalırsın. 1 nisan dı ya hani kendi çapımda eğlendim. Kimseye bi zararın dokunmadı. Alttan al be kardeşim.