Standartların üzerindeyiz!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, futbol adına güzel şeyler yaptıklarını söyledi ve ekledi: "Kötü maçlarımız da oldu ancak beklentileri fazlasıyla karşıladığımızı düşünüyorum. En azından izleyenlere zevk veriyoruz. Aynı felsefe ile yolumuza devam edeceğiz. Şampiyonluk için kazanmamız gereken üç final var"

GÜNDEM 17.05.2017, 08:15 18.05.2017, 09:16 kartalbakışı.com
824

Beşiktaş'ın başarılı teknik direktörü Şenol Güneş, şampiyonluğu henüz garantilemediklerini belirtirken, takımına övgüler yağdırdı. Erken şampiyon ilan edilmenin doğru olmadığını belirten Güneş, "Üç tane kazanmak zorunda olduğumuz final maçımız var. Futbolcuların da yönetimin de camianın da böyle düşünmesini istiyorum. Beşiktaş olarak futbol adına iyi şeyler üretiyoruz. Kötü maçlarımız da oldu ama standartların çok üzerindeyiz. En azından bizi izleyenlere zevk veriyoruz. Aynı felsefe ile yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu. Başarı için takımda adaleti sağlamanın ve iyi çalışmanın önemine vurgu yapan tecrübeli hoca, "Futbolcular da imzalarının ve taşıdıkları formanın hakkını vermeli. Her an oynamaya hazır olmalı. Bu açıdan da iyi bir ekip olduğumuzu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

***

12. ADAMA GÜVENİMİZ TAM

Beşiktaş taraftarının her zaman yanlarında olduğunu vurgulayan Güneş, "Son üç maçımızın ikisi içeride. Kasımpaşa ve Osmanlıspor'u ağırlayacağız. 12. adamımıza güveniyoruz. Seyircimizin de desteği ile bu maçları kazanmak istiyoruz. Gaziantep deplasmanında da savaşacağız. Bizim sorunumuz, çok pozisyona girmemize rağmen az gol atmamız ve az pozisyon vermemize rağmen gol yememiz" dedi.

***

Kaynak: Sabah

Yorumlar (0)