"Stadı açtık, sırada şampiyonluk var"

Beşiktaş'ın aylık dergisinde camiaya seslenen Fikret Orman, önümüzdeki sezondan itibaren tüm branşlarda daha büyük hedefler koyacaklarının altını çizdi.

GÜNDEM 02.05.2016, 12:51 02.05.2016, 12:52
308

 Beşiktaş camiasının daima Ata'sının hizmetinde olduğunu belirten ve şimdiden 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayan Fikret Orman'ın dergideki yazısı şu şekilde:

"STADIMIZI AÇTIK SIRADA ŞAMPİYONLUK VAR"
"Beşiktaşımız'ın başkanı seçilme onurunu yaşadığımdan beri sanırım en mutlu, en gururlu, en heyecanlı yazımı yazıyorum. 25 Mart 2012 tarihinden bu yana sizlere ne söz verdiysek, hepsini hayata geçirmek için elimizden geleni yaptık. İlk göreve geldiğimiz gün ne demiştik? "Şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz" demiştik. "Geleneklerimize sahip çıkarak Beşiktaş değerlerini tekrar hayata geçireceğiz" demiştik. "Yarınlarda kişi ve kurumlara bağlı olmayan çağdaş bir Beşiktaş yaratacağız" demiştik. "Güneşli günler çok yakında gelecek" demiştik. İşte bu sözlerimizi tutabilmemiz için en önemli hedefimiz stadımızın aynı yerinde, daha modern bir şekilde yapılmasıydı. Ne mutlu ki, çok zor günlerden bugünlere kadar geldik. Hizmet etmekten gurur duyduğum böyle büyük bir camiaya Vodafone Arena gibi muhteşem bir mabedi kazandırdık. Sponsorluk gelirleri ve taraftarlarımızın maddi-manevi desteği dışında kasamıza bedelsiz bir kuruş bile girmedi. Vodafone Arena, harçlıklarını biriktiren Yavru Kartallar'ın, evine ekmek götürme telaşında olan kadınların, erkeklerin bütçelerinden artırıp aldıkları ürünler, annesinin-babasının gönderdiği harçlıklarla maçlarımıza gelen gençler sayesinde yükseldi. Her tuğlasında Beşiktaşlılar'ın emeği olan stadımıza sonunda kavuştuk. Artık Beşiktaş için yeni bir devir başladı. Beşiktaş imkanları ve geliri en büyük kulüp haline geldi. Sırada Şeref'iyle oynayıp, Hakkı'yla kazanan futbol takımımızın bizlere şampiyonluk kupasını kazandırması var. İşte o kupayla camiamızın emekleri taçlanacak."
Yorumlar (1)
kartal yürekli 4 yıl önce
büyük baskan kim tutar seni. bize ibrahimovice getir