Sponsorlar Vodafone Arena'yı gezdi

Beşiktaş Kulübüne sponsor olan firmaların temsilcileri, Vodafone Arena’yı gezdi.

GÜNDEM 14.03.2017, 21:42 14.03.2017, 21:43
141
Sponsorlar Vodafone Arena'yı gezdi

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, ziyarette sponsor firmaların temsilcilerine Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, asbaşkan Deniz Atalay, genel sekreter Ahmet Ürkmezgil ile yöneticiler Hüseyin Mican, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Erdal Karacan ve Umut Kutlu’nun eşlik ettiği belirtildi.

Ziyaret sırasında statta bulunan Beşiktaş Müzesi’nin de gezildiği kaydedildi.

Bu ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Ahmet Nur Çebi, sponsorların önemine dikkati çekerek, "Sponsorlarımız bizim için çok kıymetli. Bütçeleri büyütmek için sponsorlara ihtiyacımız var. Beşiktaş da aynı şekilde sponsorlara fayda sağlıyor. İşbirliklerinden sponsorlarımız da mutlu. Bu birlikteliklerin artmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Kartal 4 yıl önce
Başkanım nerde göremedim hani arıza başkanım varya. Adam berabere kaldığı Yunan ekibini yenebilirdi de beceriksizlik ten elinden kaçırdığı maç sonrası boy gösterdi dediki bu takıma final yakisir hemen arkasından Kayseri beraberliği geldi çünkü başkan takımını ve ne oynadığını bilmiyor o kendi reklamı peşinde aslında Kayseri'ye puan kaptiracagi olimpiacos maçında bağırıyordu hatta haftalardır bağırıyor ne diyemi dinleyin kontrollü oyuuuunnnn