Soyunma odasında bunları söylemiş

Konyaspor Beşiktaş maçının ardından gergin olsa da soyunma odasında sakin bir tavır sergileyen Şenol Güneş, özeleştiri yaptı.

GÜNDEM 18.02.2018, 03:04 19.02.2018, 10:46 kartalbakışı.com
848

Atiker Konyaspor ile başlayan kritik viraja kötü bir giriş yapan Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş, gergin geçen mücadele sonrası sakinliğini korudu. Gazete Habertürk'ten Kartal Yiğit'in haberine göre her ne kadar maçın ardından rakip teknik adam Mehmet Özdilek’le kısa süreli bir gerginlik yaşasa da tecrübeli hoca, soyunma odasında özeleştiride bulundu. Özellikle ilk yarıda kaçan net pozisyonlara dikkat çeken Güneş, tek sorumlunun verdiği hatalı kararlarla maçın tansiyonunu yükselten hakem Alper Ulusoy olmadığını ifade etti.

***

"O KAÇANLAR ATILACAKTI"

Farklı kazanılacak bir maçın berabere bitmesine anlam veremediğini söyleyen Güneş, “Bu kadar cömert davranırsak rakip de cezayı keser. Atmamız gereken pozisyonları yine kaçırdık. Bu sezon sık sık bu durumu yaşıyoruz. Hakem yanlış kararlar verdi, evet ama bu sonucu yalnız hakeme bağlarsak yanılırız. Nerede hatalar yaptık konuşmalıyız. Buna ben de dahilim. Kaçırdığımız pozisyonlar gol olsa kimse bunları konuşmayacaktı. O kaçanlar atılacaktı” ifadelerini kullandı.

***

Kaynak: HT Spor

Yorumlar (2)
kartal 3 yıl önce
hata psikolojik bu takım ikiyi üçü atacak kadroya sahip fakat rakibin temposunu artırmasıyla sahada siniyor, yatıyor,geri çekiliyor sanki maç bitti ikiye üçe gerek yok artık bu psikolojiyi rakipleride biliyor.
3 yıl önce
Bence öncelikle Şenol hocanın kendi pisikolojisini düzeltmesi lazım, sinirlenince kendini kaybediyor ve yanlış kararlar veriyor ve rakiple uğraşmaya başlıyor. Bu tür olaylar da takımı kaosa sürüklüyor. Her basın toplantısında bir basın mensununu azarlamasından bıktım. Sen Beşiktaş teknik direktörüsün nerde ne yapman gerektiğini daha öğrenememişsen bu tür tansiyonu yüksek durumlarda yakımın ağırlığını ve krizi yönetemiyorsun denektir. Lütfen artık özlediğimiz ve beklediğimiz Beşiktaş’ı sahada göster yoksa aklımıza Tamer Tuna nın yardımcı antrenör den fazlası olduğunu göstermiş olacaksın.