SOSYAL MEDYADA GAZİ VODAFONE ARENA İSTEĞİ

İstanbul'da dün akşam saatlerinde meydana gelen hain saldırının ardından sosyal medyada kampanya başlatıldı.

GÜNDEM 11.12.2016, 15:17 11.12.2016, 15:19 kartalbakışı.com
3648
Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından Vodafone Arena'nın yakınlarında çevik kuvvet aracına yapılan terör saldırısının ardından tüm taraftarlar internette yeni bir kampanya başlattı.

Teröristlerin önce Vodafone Arena ardından da Maçka Parkı'nda yaptığı ve 38 şehit ile 151 yaralının olduğu hain saldırının ardından Beşiktaş'ın stadı için yeni bir öneri geldi.

Bazı taraftarlar saldırının meydana geldiği bölgede bulunan Vodafone Arena'nın isminin Gazi Vodafone Arena olması için Twitter'da etkinlik başlattı.

Taraftarların bu isteği bir anda en trend topic listesinde yer aldı. Taraftarın bu isteğine yetkililerin nasıl bir cevap vereceği merak konusu.

Aspor
Yorumlar (1)
necsoy 4 yıl önce
twitter ve facebookta böyle sanal çözümlere boşa enerji harcayacağınıza sorunun kaynağına kafayı yorun,koltuğun hakkını vermeyenleri sorgulayın,işini layığyla yapmayan makamlara baskı yapın,bu olayda bile karşılıklı suçlamalar yapan siyasiler-şakşakçılar-fanatiklere hesap sorun...herkes birbirini suçlar ,ortam gerilir ve birlik sağlanamazsa ne Hollanda ne Malezya...Suriye - Ukrayna arasındaki siyasi çizgiyle gider geliriz..bu örgütler son 2 yıldır neden bu kadar azıttı?? biraz akıl yorun lütfen..!!