Sosyal medya çıktı, yiğitlik öldü!

Beşiktaş Kulübü Şan Ökten Tesisleri'nin yıkım işlemi kulüp başkanı Fikret Orman'ın katılımıyla başladı.

GÜNDEM 29.01.2016, 14:56 29.01.2016, 14:58
2423
Fulya'da bulunan tesislerin yenilenmesi için gerçekleştirilen törende ilk yıkım işlemini iş makinasına çıkarak başkan Orman yaptı.
Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Şan Ökten için hazırlanan video gösterimiyle başlayan törende Ökten'in ailesi de yer aldı.
Beşiktaş Kulübü Şan Ökten Sporcu Kamp Eğitim Merkezi ismini alacak ve 6 bin metrekarelik alana inşaa edilecek tesisi 1 yıl içinde tamamlamayı planladıklarını aktaran Orman, şunları kaydetti:
"Bize düşen ceddimize sahip çıkmaktır. Onurlu bir tarihten geliyoruz. Burayı daha evvel yapmak istiyorduk. Hem mali koşullar hem de önceliklerden dolayı geciktik. Gecikmeden dolayı Ökten Ailesi'nden özür diliyoruz. Yaklaşık bir sene içinde tesisi bitirmek istiyoruz. Allah nice tesisleri Beşiktaşımıza kazandırmayı nasip etsin."
"BİZİ KISKANIYORLAR"

"Beşiktaş'ta hiçbir sorunumuz yok. Kıskananlar bizde sorun varmış gibi gösteriyor. Büyük kulüp olduğumuz için arkamızdan havlıyorlar. Bir kurtun arkasından 40 köpek havlar. Beşiktaş da bir kurttur, havlayanlar olacaktır. Transferi bitirdik, şu an hiçbir transfere ihtiyacımız yok. Sosyal medya çıkınca yiğitlik öldü. Yalan yanlış şeyler yazıyor. Üzücü ama çağın olayı. Ne okuyorum ne de dinliyorum." Başkan Orman, konuşmasından sonra tesislerde eğitim gören altyapı oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yorumlar (4)
Vedat 5 yıl önce
Adali Baskan, Besiktas Sampiyon! Orman istifa!
Timur 5 yıl önce
Dalkavuklugu birak. Ayiptir delikanli ol biraz. En basarisiz ve parasiz baskan Ormandir. Bir tane kupami aldi besiktas. Buyuk ihtimal bu adam varken bu senede sampiyon olamicaz!
mustafa 5 yıl önce
Kardes bu kulube sebadan sonra gelen tek adam gibi adam fikret orman sahip cikin adama itler gibi sizde atmayin
Hüseyin 5 yıl önce
Sayın Fikret Ormana kötü yorum yapan kesinlikle Beşiktaş düşmanıdır