Sonra kırık dökük bir Kasımpaşa seyrettik

Kasımpaşa Teknik Direktörü Önder Özen, Beşiktaş maçı sonrasında konuştu.

GÜNDEM 18.04.2015, 21:20
724
Sonra kırık dökük bir Kasımpaşa seyrettik

Kasımpaşa Teknik Direktörü Önder Özen, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

İŞTE ÖZEN'İN SÖZLERİ...

"Mevcut sorunlar var. Daha önce gördüğümüz ve bugün de devam eden bir manzara. Maç içinde dalgalanmalar yaşayan bir ekibimiz var. Gelir gelmez rapor aldık. Onları doğrular bir maç ortaya çıktı. Hareketli bir takım Beşiktaş. Bir anda oyun tarzında çok büyük bir değişiklik ile bezeyemezsiniz. Biraz daha beraber oynayabilir miyiz, biraz daha kontrollü gidebilir miyiz diye düşündük, ama çok erken yedik golü. İlk devre bittiğinde skor olarak memnun değildim, ama pozisyon vermedi takımım. Soğukkanlı oynamaya çalıştık. Beşiktaş'ın da bazı sorunları var. Motta acayip bir gol attı, arkasından kırmızı kart. Sonra kırık dökük bir Kasımpaşa seyrettik. Bu maçın hikayesi, sezonun gelişine benzer bir hikaye. Biz bu hikayeyi nasıl değiştirebiliriz, ona bakacağız."

Yorumlar (2)
eses eses 6 yıl önce
kasimpasali yonetici besiktas ile 10 mac yapsak 10nuda kazaniriz dedigi gunden beri kazanamiyorlayala insaallah dusersiniz
ogun 6 yıl önce
öNDER HOCA'YA BAŞARILAR . KARAKTERİ DÜNGÜN İNSAN , YOLUN AÇIK , ALLAH YARDIMCIN OLSUN . SENİ TEKRAR BEŞİKTAŞ'IMIZDA GÖRMEK ISTERIZ , DOĞRULAR ADINA ATILAN İLK DOĞRU SENDİN .